Artur Szpilka w kolejnym pojedynku na zawodowych ringach zmierzy się z niepokonanym Łukaszem Różańskim. Do walki dojdzie w Rzeszowie. Wydarzenie z pojedynkiem wieczoru Szpilka - Różański będzie transmitowane w systemie PPV. Szpilka - Różański kursy - jakie są? Szpilka - Różański typy - gdzie typować ten pojedynek?

Szpilka - Różański

O pojedynku Szpilka - Różański mówiło się od dłuższego czasu. Obaj zawodnicy w mediach wyrazili gotowość do tego, żeby się ze sobą zmierzyć i kibice wreszcie doczekają się tego pojedynku. Stawką walki Szpilka - Różański ma być pas WBC International nowopowstałej kategorii w zawodowym pięściarstwie - bridger.

- Wydaje się, że wszystko jest już jasne. Otrzymaliśmy od prawnika Artura kontrakt z naniesionymi poprawkami i jesteśmy w stanie je zaakceptować - przyznał w rozmowie z portalem ringpolska.pl promotor Szpilki, Andrzej Wasilewski, który dodał, że triumfator walki Szpilka - Różański będzie miał duże szanse na stocznie pojedynku o mistrzostwo świata.

Szpilka walka 2021

Szpilka walka 2021

Szpilka walka 2021 - pod tym hasłem jak na razie nie znajdziemy zbyt wielu informacji. Ostatni pojedynek w karierze "Szpila" stoczył bowiem ponad rok temu, kiedy w marcu 2020 roku po kontrowersyjnym werdykcie pokonał Sergieja Radczenkę. Od tamtej pory Szpilka był nieaktywny, a w mediach więcej mówiło się o jego konflikcie z promotorem, niż o samych pojedynkach. Walka z Różańskim będzie dla pięściarza z Wieliczki ostatnim w kontrakcie z grupą KnockOut Promotions i następnie Szpilka zostanie "wolnym zawodnikiem".

Szpilka kiedy walka?

Szpilka kiedy walka? Kolejna walka Szpilki odbędzie się już w maju tego roku - konkretnie trzydziestego dnia tego miesiąca. Pojedynek odbędzie się w Rzeszowie i będzie transmitowany w systemie PPV, ale na trybunach również zasiądą kibice, w związku z luzowanie obostrzeń przez rząd.

Podczas gali wystąpią inni czołowi zawodnicy grupy KnockOut Promotions, jak Adam Balski czy Mateusz Masternak, którzy niespodziewanie zmierzą się ze sobą. Podczas gali dojdzie także do pojedynku freakfighterów pomiędzy Szymonem "Taxi Złotówą" Wrześniem a Tomem "Fit Dzikiem" Łomnickim.

 

 

Szpilka - Różański typy

Szpilka - Różański typy, Szpilka - Różański - kursy, czyli jak i gdzie typować pojedynek dwóch polskich zawodników? Oficjalnym sponsorem gali jest firma eWinner, która posiada ofertę między innymi na walkę Szpilka - Różański, Maternak - Balski czy Taxi Złotówa - Fit Dzik. Z kodem promocyjnym eWinner odbierzesz bonus powitalny za rejestrację konta.

Pierwotnie sporym faworytem w walce Szpilki z Różańskim był drugi z zawodników. Z czasem jednak kursy na walkę Szpilka - Różański zaczęły się bardziej wyrównywać i dziś wynoszą 2.25 na pięściarza z Wieliczki i 1.60 na Różańskiego. Patrząc na sposób walki obu zawodników, rozsądnym wydaje się wytypowanie, że starcie zakończy się przed czasem po kursie około 1.40.

Jeśli sugerować się kursami na galę KBN: Szpilka vs. Różański, większych problemów z pokonaniem Balskiego nie powinien mieć Masternak. Kurs na "Mastera" wynosi 1.17. W tym przypadku to, że walka zakończy się przed czasem, można wytypować po atrakcyjnym kursie 1.70.

Szpilka MMA

Artur Szpilka w MMA

Niewykluczony w najbliższym czasie jest także występ Szpilki w walce na zasadach MMA. Od wielu lat mówi się o tym, że chętnie w swoich szeregach widzieliby go szefowie KSW. Szpilka pozostaje w bardzo dobrych relacjach z jednym z szefów największej polskiej federacji MMA, Martinem Lewandowskim, który chciałby, żeby popularny pięściarz spróbował swoich sił w MMA.

Nie można także wykluczyć ewentualnego angażu Szpilki przez FAME MMA. Nie ulega wątpliwości, że federacja osiągnęła ogromny sukces i pod względem finansowym jest w stanie konkurować choćby z KSW. Na gali FAME MMA 9 debiutancki pojedynek na zasadach MMA właśnie w FAME MMA stoczyła narzeczona Szpilki, Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk, która w świetnym stylu poradziła sobie z Kamilą "Zusje" Smogulecką. Kto wie, może Szpilka również zawita do FAME MMA?


Z kim Szpilka zmierzy się w następnej walce?
Artur Szpilka w kolejnym pojedynku na zawodowych ringach zmierzy się z niepokonanym Łukaszem Różańskim.
Czy Szpilka zawalczy w MMA?
W tym momencie swojej kariery Artur Szpilka nie będzie walczył w MMA, lecz sam zawodnik nie wyklucza, że w przyszłości zawalczy w MMA.