Karta walk CLOUT MMA 1 po pierwszej konferencji federacji prezentuje się bardzo ciekawie. Wśród nowych zawodników znalazła się najlepsza polska dziennikarka, czy też Tomasz Hajto. To jednak nie koniec zaskakujących decyzji, jakie organizatorzy podjęli. W pojedynku na wydarzeniu Szalony Reporter zawalczy z Czarkiem Czaruje! Ten wybór zdecydowanie zaskakuje!

Szalony Reporter w walce z Czarkiem Czaruje na CLOUT MMA 1!

Choć mogłoby się wydawać, że nic już nas nie zaskoczy, to federacji CLOUT udało się to osiągnąć. Pierwsza konferencja gali dała nowe światło na pierwsze wydarzenie pod jej skrzydłami. Wielkim szokiem jest bowiem fakt, że w organizacji Lexy Chaplin znajdzie się Szalony Reporter. Od pewnego czasu między kobietą a zawodnikiem dochodziło do sporów na Twitterze. Komentarze w stronę mężczyzny były mocne, a publika ich nie pochwalała.

Lexy Chaplin w kłótni z Szalonym Reporterem
Twitter

Choć wymiana zdań niekoniecznie była na poziomie, to teraz obie strony współpracują. W walce z kontrowersyjnym Matysiakiem zmierzy się Cezary "Czarek Czaruje" Gołębiewski. Drugi z wymienionych od lat pracuje na swoją karierę w Internecie na różne sposoby. Przez pewien czas prezentował swoje iluzjonistyczne sztuczki, którymi zasłynął w programie "Mam talent". Ponadto w przeszłości współpracował z pierwszym Teamem X.

Panowie nie mają wiele wspólnego, dlatego ich pojedynek będzie niezłym powiewem świeżości. Niektórzy jednak twierdzą, że zestawienie jest nudne ze względu na brak konfliktu między Szalonym a Czarkiem. Według informacji zamieszczonych przez CLOUT zawodnicy będą prezentować swoje umiejętności w formule MMA. Walkę zobaczymy już 5 sierpnia 2023 roku na warszawskim Torwarze.