Gala CLOUT MMA 1 rozpoczęła się po wielu problemach z transmisją, o których wrzało w sieci. Nim doszło do pierwszej walki, pojawiło się wiele ciekawych panelów m.in. piłkarzy. Pierwszym etapem była walka Kacper "Ludwiczek" Bociański vs Mariusz "Super Mario" Sobczak. Kto wygrał walkę i jak przebiegło całe starcie?

Ludwiczek vs Super Mario - CLOUT MMA 1

Pierwsza walka na CLOUT MMA 1 miała miejsce w formule MMA. Osobą, która od początku nacierała z wielką mocą, był Super Mario, który zasypał przeciwnika ciosami. W pewnym momencie wydawało się, że to będzie koniec pojedynku. Potem jednak Ludwiczek odwrócił sytuację na swoją korzyść w parterze, a cały Torwar wrzał z emocji, wspierając właśnie jego.

W drugiej rundzie obaj potrzebowali złapać oddech, jednak początek był dosyć wyrównany. Tym razem jednak po raz kolejny panowie wylądowali na macie, a to Bociański był na górze. Ważny był jednak fakt, że trafnych ciosów więcej zdecydowanie zadawał Sobczak.

Trzecia runda znów rozpoczęta w parterze, jednak tym razem Super Mario złapał rywala w pułapkę jego własną bronią. W tym przypadku jednak końcówka zadecydowała o tym, kto będzie jednogłośnym zwycięzcą. Okazał się nim oczywiście Mariusz "Super Mario" Sobczak!

https://twitter.com/taczusky/status/1687895307600711680?s=20

Już teraz sprawdźcie wszystkie wyniki CLOUT MMA 1!