Statystyki do przerwy - 1. połowa

Choć oczywiście większość osób jest zainteresowana końcowymi rezultatami meczów to również statystyki do przerwy mogą być niezwykle interesujące. Zdarzają się bowiem zespoły, które wybitnie dobrze radzą sobie właśnie w pierwszych 45 minutach spotkania. Korzystanie z danych dotyczących 1. połowy może być przydatne dla typerów, którzy poszukują np. niestandardowych zakładów do swojego kuponu.

Statystyki do przerwy

Statystyki do przerwy to po prostu wszelkie dane, które tyczą się pierwszej połowy meczu. Dosyć często jest ona odzwierciedleniem tego, co dzieje się w całym spotkaniu. Występują jednak sytuacje, w których obie połowy wyglądają zgoła odmiennie pod kątem statystyk. Jest tak np. w sytuacji, gdy:

  • Jedna z drużyn wyraźnie prowadzi
  • Pod koniec 1. lub już w 2. połowie miała miejsce czerwona kartka
  • Faworyt traci prowadzenie w nieoczekiwanym momencie

Skrupulatnie śledząc dotychczasowe statystyki danej drużyny w 1. połowie można znaleźć atrakcyjne kursy na zdarzenia dotyczące właśnie tej części spotkania. Może to być wynik do przerwy lub też ilość bramek. Zdarza się, że niektóre zespoły rozkręcają się dopiero po gwizdku rozpoczynającym drugą część.

Najczęstszy wynik meczu do przerwy

Wynik do przerwy, który często pada to 0-0. Szczególnie ma to miejsce w przypadku meczów o wysoką stawkę. Wtedy żaden zawodnik nie chce popełnić błędu, który mógłby stać się przyczyną utraty bramki.

W starciach zdecydowanego faworyta z outsiderem ten pierwszy na ogół stara się, by losy meczu zostały jak najszybciej rozstrzygnięte. W związku z tym można liczyć, że podobnie jak w przypadku całego meczu będzie chciał on także doprowadzić do zwycięstwa w samej 1. połowie. Jest to ciekawe rozwiązanie dla obstawiających mecze, gdyż kurs na pierwszą część będzie wyższy niż dla całego meczu.

Zakłady na wynik meczu do przerwy

Każdy z bukmacherów oferuje zakłady na wynik meczu do przerwy na najpopularniejsze ligi piłkarskie. Ci najlepsi oferują taki rynek także dla mniej prestiżowych oraz niższych lig. Przykładem jest np. STS, który ma w swoim portfolio zdecydowaną większość meczów piłkarskich, które typer chciałby obstawić. Dodatkowo warto pamiętać, że w trakcie typowania da się skorzystać z bonusu dostępnego z kodem promocyjnym STS.

Poza obstawieniem na 1, X lub 2 pozostaje też wskazania dokładnego wyniku do przerwy. Jak wspomnieliśmy zdarza się, że przed przerwą piłkarze nie kwapią się do groźnych ataków. Jeżeli znalazłeś spotkanie, które pasuje do tego opisu to właśnie dokładny wynik może być ciekawą opcją. Jeżeli nie chcesz martwić się tym, kto będzie prowadził interesującym rynkiem może też być wytypowanie ilości goli do przerwy. Obfita w ten rynek jest oferta Superbet. Bukmacher ten oferuje atrakcyjną promocję powitalną z kodem promocyjnym Superbet.