Speluna MMA, czyli gdy wydawało się, że w polskim świecie freak fightów widzieliśmy już wszystko, co dało się zobaczyć, swoją działalność rozpoczęła organizacja Speluna MMA. Co wiadomo o tej federacji?

Co to jest Speluna MMA?

Co to jest Speluna MMA? Gdy w sieci zaczęły się pojawiać informacje na temat tego, że powstała organizacja o takiej nazwie, zapewne wielu fanów federacji typu freak fight zaczęło sobie zadawać tego typu pytanie. Jak się okazało, jest to kolejna organizacja freakfightowa w naszym kraju.

Nieco więcej konkretów na temat Speluna MMA poznaliśmy przy okazji pierwszej konferencji tej federacji o nazwie "Dzień sądu", która odbyła się pod koniec maja 2022 roku.

Zobacz także - Speluna MMA - karta walka, kiedy, zawodnicy

Speluna MMA włodarze

Speluna MMA włodarze, czyli kto stoi za organizacją Speluna MMA? Na ten temat nie ma zbyt wielu informacji. Podczas pierwszej konferencji poznaliśmy "prezesa Speluna MMA", którym okazał się pan Arkadiusz. W sieci można znaleźć informacje, według których odpowiedzialnym za projekt Speluna TV jest Arkadiusz "Prezes" Wójcik. Można więc domniemać, że właśnie o tego mężczyznę chodzi również  w tym przypadku.

Klimat pierwszej konferencji był niezwykle "swojski", dzięki czemu pojawiło się sporo komentarzy porównujących Speluna MMA do pierwszych gal FAME MMA (sprawdź typy na FAME MMA).

Speluna MMA zawodnicy

Zawodnicy Speluna MMA, czyli kto zawalczy w szeregach tej federacji? Z pewnością największą gwiazdą Speluna MMA jest Wojciech "Major" Suchodolski, czyli niezwykle popularny twórca internetowy, kojarzony głównie ze wspólną działalnością w duecie z Krzysztofem Kononowiczem.

Zawodnicy Speluna MMA zostali przedstawieni podczas pierwszej konferencji federacji na oficjalnym kanale organizacji na YouTube - Speluna MMA. Są to między innymi Adam "Wiewióra" Rakowski czy Robert "Młody" Poluch. Gdy szczegóły zostaną już przedstawione możliwe, że któryś z bukmacherów udostępni swoją ofertę na tę galę.

Speluna MMA historia

Historia Speluna MMA rozpoczęła się w kwietniu 2022 roku. Pod koniec miesiąca na kanale YouTube federacji pojawiły się bowiem pierwsze nagrania na temat zawodników walczących w Speluna MMA. Federacja posiada również kanał o nazwie SPELUNA TV, gdzie także pojawiają się materiały odnośnie zawodników Speluna MMA.

Jeśli chodzi o debiutancką galę, historia Speluna MMA rozpoczyna się w czerwcu 2022 roku - pierwszego dnia tego miesiąca odbędzie się bowiem pierwsza gala Speluna MMA.

Speluna MMA zasady

Jakie są zasady Speluna MMA? Na ten temat nie ma informacji. Nie pozostaje nam nic innego, jak poczekać na debiutancką galę, podczas której dowiemy się między innymi tego, jakie są zasady walk w Speluna MMA.

Speluna MMA Instagram

Przez długi czas w sieci próżno szukać aktywnego profilu Speluna MMA na Instagramie. Przed pierwszą galą federacja pojawiła się jednak na Instagramie, gdzie można ich znaleźć pod nazwą spelunamma.


Czym jest Speluna MMA?
Speluna MMA to polska organizacja typu freak fight.
Kim są włodarze Speluna MMA?
Prezesem Speluna MMA jest "pan Arkadiusz".