Pierwsza gala Speluna MMA, czyli... tego jeszcze nie grali! Co już wiadomo o gali Speluna MMA, podczas której w walce wieczoru zawalczył legendarny Major Suchodolski?

Data gali02.06.2022
Miejsce gali?
Transmisja galiYouTube
Gwiazda galiMajor Suchodolski

Kiedy Speluna MMA?

Kiedy Speluna MMA? Termin pierwszej gali Speluna MMA był nietypowy - podobnie jak cała gala i jej otoczka. Wydarzenie miało odbyć się bowiem 1 czerwca 2022 roku, czyli... w środę. Miało się odbyć, gdyż w związku z problemami z transmisją gala nie odbyła się w pierwotnym terminie.

Jak się ostatecznie okazało, gala odbyła się dzień później, czyli w czwartek.

Zazwyczaj sportowe gale MMA czy freakowe, jak FAME MMA czy High League (sprawdź typy na High League), odbywają się w weekend, ale włodarze Speluna MMA postanowili od samego początku nietypowo prowadzić federację i również takowy wybrali termin pierwszej gali.

Gdzie Speluna MMA?

To, gdzie odbędzie się Speluna MMA, nie jest do końca jasne. Lokalizacja pierwszej gali Speluna MMA nie została podana do publicznej wiadomości.

Speluna MMA PPV

Czy Speluna MMA będzie w PPV? Darmowa transmisja pierwszej gali Speluna MMA odbędzie się na oficjalnym kanale federacji na YouTube - Speluna MMA.

Speluna MMA bilety

Z racji tego, że lokalizacja gali Speluna MMA nie została podana, wygląda na to, że będzie to gala oparta na internetowej transmisji, w związku z czym bilety na galę nie są dostępne w sprzedaży.

Speluna MMA konferencja

Konferencja przed pierwszą galą Speluna MMA odbyła się 25 maja 2022 roku. Konferencja miała nietypowy przebieg, gdyż pytania zadawali widzowie streama w formie donejtów.

Speluna MMA ważenie

Ważenie przed galą Speluna MMA w teorii powinno odbyć się ostatniego dnia maja, czyli dzień przed galą.

Kto na Speluna MMA?

Kto zawalczy na Speluna MMA? Bez wątpienia największą gwiazdą organizacji jest Wojciech "Major" Suchodolski. W swoim debiutanckim występie w MMA słynny Major Suchodolski zmierzy się w walce o pas. Jego przeciwnikiem będzie Adam "Wiewióra" Rakowski.

Zobacz także - Speluna MMA. Zawodnicy, włodarze, zasady

Walki Speluna MMA

Walki Speluna MMA to nie tylko Major i Wiewióra, choć z konferencji niestety ciężko wywnioskować, kto z kim zawalczy na pierwszej gali Speluna MMA. Karta walk Speluna MMA nie została ogłoszona przez organizatorów, w związku z czym musimy czekać na oficjalne potwierdzenie kolejnych walk Speluna MMA.

Zawodnicy Speluna MMA

Zawodnicy Speluna MMA, oprócz Majora i Wiewióra, to między innymi Krzysztof "Krzywonos" Poluch, jego syn Robert "Młody" Poluch czy Kamil "HSP" Sieszputowski. Nie ulega jednak wątpliwości, że największą gwiazdą federacji jest Major Suchodolski i to na jego debiut czeka cały internet.

Bukmacher Speluna MMA

Czy jakiś bukmacher wystawi kursy na Speluna MMA? Na pierwszą galę - nie. Organizator przyznał jednak podczas konferencji, że przy okazji kolejnych wydarzeń chciałby nawiązać współpracę z jednym z bukmacherów.

Karta walk Speluna MMA

Karta walk Speluna MMA, czyli długo wiadomo było tyle, co nic. Podczas konferencji karta walk pierwszej gali Speluna MMA nie została ogłoszona, więc - oprócz walki wieczoru o mistrzowski pas - nie wiadomo było tego, kto z kim walczy. Tego dowiedzieliśmy się dopiero w momencie gali.


Kiedy odbyła się gala Speluna MMA?
Pierwsza gala Speluna MMA odbyła się 2 czerwca 2022 roku.
Kto zawalczył na gali Speluna MMA?
W walce wieczoru Speluna MMA zawalczył Major Suchodolski.