Kiedy poznaliśmy już drugiego finalistę TAXI GRAND PRIX na Clout MMA 5 po wygranej Komara z Kosaheere katowicka widownia miała okazję zobaczyć kolejną nietypową walkę tej gali. W oktagonie zmierzyło się troje zawodników, czyli Albert Sosnowski vs Super Mario i Ludwiczek.

Sosnowski wygrywa z Super Mario i Ludwiczkiem po trzech pełnych rundach

Starcie Alberta Sosnowskiego z Mariuszem "Super Mario" Sobczakiem i Kacprem "Ludwiczkiem" Bociańskim było bez wątpienia jednym z ciekawszych zestawień tego wieczoru. Kursy jasno mówiły, że pomimo walki liczebnej, to Sosnowski miał przewagę w kursach. Już po chwili jednak mogliśmy zauważyć, że ta dwójka ma plan na cały pojedynek.

Wbrew przypuszczeniom to Sosnowski wręcz zastygał podczas wyprowadzania ciosów przez jego rywali. W pewnym momencie jednak Albert trafił Bociańskiego mocnym uderzeniem, co zaowocowało pierwszym liczeniem. Rezultatem tego działa pierwsza odsłona była wyrównana. Podczas kolejnego etapu panowie postawili na kontynuację strategii, a mimo to doszło do kolejnego liczenia Ludwiczka.

Trzecia odsłona skutkowała jego trzecim i czwartym liczeniem, a mimo to Super Mario wraz ze swoim kompanem się nie poddali. Sprawiło to, że Sosnowski również był liczony. Po trzech pełnych rundach Albert Sosnowski zwyciężył jednogłośną decyzją w pojedynku z Super Mario i Ludwiczkiem.