Druga walka na CLOUT MMA 1 na warszawskim Torwarze zdecydowanie należała do emocjonujących. Mimo wszystko wielkim fatum nad całym wydarzeniem były problemy z transmisją z gali. PPV nie działało, tak jak powinno, a ludzie spodziewali się zwrotu pieniędzy. Kto jednak wygrał walkę Piotr Pająk vs Wojciech "Rekordzista" Sobierajski?

Piotr Pająk vs Wojciech "Rekordzista" Sobierajski na CLOUT MMA 1

Pomimo problemów z transmisją PPV, walka Pająka i Rekordzisty odbyła się planowo. Przypominamy, że panowie walczyli w K-1, w małych rękawicach. Można było zauważyć, że Piotr chce wywierać presję na rywalu. Po chwili jednak wszystko zmieniło bieg, a my ledwo mogliśmy mrugać! Wydawać się mogło, że Sobierajski jest wręcz spychany pod siatkę oktagonu, jednak finalnie to na jego korzyść przeszła cała akcja.

Szybkie ciosy i po uśpionej czynności zarówno rywala, jak i widowni mieliśmy zwycięzcę drugiej walki na gali CLOUT MMA 1! Wojtek Sobierajski pokonał Piotra Pająka przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie! Mimo wszystko widownia Torwaru skandowała nazwisko Pająka, przez co porażka nie mogła być dla niego tak gorzka.

Już teraz sprawdźcie wyniki CLOUT MMA 1!