Druga walka podczas Fame MMA 19 i jednocześnie jedyna w trakcie całej gali należała do kobiet. W narożnikach naprzeciwko siebie stanęła Dominika Rybak oraz Klaudia "Sheeya" Kołodziejczyk. Dwie mocne zawodniczki, to zdecydowanie coś na co czekała cała krakowska Tauron Arena. Nic dziwnego, że podczas ich walki emocje sięgały zenitu!

Dominika Rybak pokonana przez Sheeyę - Fame MMA 19

Dwie pełne umiejętności kobiety, to gwarancja dobrej walki, a sami komentatorzy spekulowali, że być może jednej z najlepszych w historii freak fightów. Już od samego początku nie można było nie zauważyć, że już na samym początku Sheeya kontrolowała sytuację, gdyż sprowadziła rywalkę do parteru. Przez niemal całą rundę Dominika Rybak znajdowała się na łasce swojej przeciwniczki, dlatego pierwszy etap z pewnością do niej nie należał.

Druga runda rozpoczęła się od wyprowadzenia ciosu przez Dominikę, jednak już po chwili Sheeya przejęła kontrolę, wracając do parteru. W tym przypadku runda była po stronie właśnie Kołodziejczyk, jednak jej rywalce wcale nie brakowało determinacji. Choć nie każdy się tego spodziewał, doszło do trzeciego etapu. Jak można się domyślać, on także był rozpoczęty przez obalenie ze strony Sheeyi.

Choć oczywiście Dominika walczyła w sposób charakterny, to mimo wszystko werdykt był jasny. Po trzech pełnych rundach jednogłośną decyzją sędziów walkę wygrała Klaudia "Sheeya" Kołodziejczyk! Po walce przyznała, że tydzień przed starciem dowiedziała się, że ma złamany palec, a mimo to zwyciężyła.

Już teraz sprawdźcie wyniki na żywo Fame MMA 19!