Sean O'Malley, znany jako "Sugar", jest amerykańskim zawodnikiem MMA. Zadebiutował w klatce w wieku 20 lat i szybko wyrobił sobie markę w dywizji koguciej. Obecnie jest mistrzem UFC w tej kategorii wagowej i zajmuje siódme miejsce w rankingu pound-for-pound UFC.

Sean O'Malley wiek

Ile lat ma Sean O'Malley? O'Malley urodził się 24 października 1994, co oznacza, że ma 29 lat.

Sean O'Malley waga

Sean O'Malley swoje pojedynki toczy w wadze koguciej, której limit jest ustalony na 61,2 kg. Na co dzień Sean O'Malley waży około 70 kilogramów.

Sean O'Malley wzrost

Sean O'Malley należy do wysokich zawodników, jak na kategorię wagową, w której walczy. O'Malley ma bowiem 180 centymetrów wzrostu.

Sean O'Malley rekord

Sean O'Malley rekord ma niezwykle bogaty. Amerykanin stoczył bowiem do tej pory 19 walk, z których wygrał 17.

Rekord MMA: 17-1, 1NC

Sean O'Malley MMA

O'Malley zyskał sławę nie tylko dzięki swoim umiejętnościom, ale również dzięki charakterystycznemu stylowi i charyzmie. W ciągu ponad ośmiu lat swojej kariery zawodowej stoczył 18 walk przeciwko 19 różnym przeciwnikom, zdobywając mistrzostwo UFC.

Sean O'Malley najlepsze walki w MMA

Jedną z najbardziej pamiętnych walk O'Malleya była jego konfrontacja z Aljamainem Sterlingiem podczas UFC 292, gdzie zatrzymał swojego przeciwnika ciosami już w drugiej rundzie, zdobywając tytuł mistrza wagi koguciej UFC.

Sean O'Malley osiągnięcia

Jako mistrz UFC wagi koguciej, O'Malley ugruntował swoją pozycję w świecie MMA. Jego rekord walk wynosi imponujące 17 zwycięstw, 1 porażka i 1 walka niezaliczona (NC), co czyni go numerem jeden w rankingu najlepszych zawodników kategorii koguciej według Tapology.

Sean O'Malley ciekawostki

Sean "Sugar" O'Malley zaznaczył swoją obecność w MMA nie tylko przez spektakularne zwycięstwa, ale także przez swój niepowtarzalny styl i osobowość. Wyróżnia się wśród innych zawodników dzięki swojemu charakterystycznemu stylowi walki i pewności siebie, która przejawia się zarówno w oktagonie, jak i poza nim.


Ile lat ma Sean O'Malley?
Sean O'Malley urodził się 24 października 1994, a zatem ma 29 lat.
Kiedy O'Malley zadebiutował w UFC?
Sean O'Malley w UFC zadebiutował 1 grudnia 2017 roku.