We wtorek 21 maja odbył się CLOUTMMA 5: FIRST MEET, podczas którego została odkryta karta walk Clout MMA 5. Po programie zawodnicy mieli czas na wywiady i tym podobne. Marianna Schreiber postanowiła zadać kontrowersyjne pytanie swojemu koledze z federacji.

Marianna Schreiber z mocnym pytaniem do Piwko Nie Można

Już niebawem czeka nas kolejna gala Clout MMA, tym razem z numerem piątym. W opublikowanej karcie walk możemy zobaczyć, że Marianna Schreiber stanie do walki z Wiki Jaroniewską, natomiast Piwko Nie Można zmierzy się ze zwycięzcą konkursu. Ta dwójka pojawiła się na wspólnym TikToku byłej żony polityka. Kobieta jest znana z kontrowersyjnych wypowiedzi i właśnie takie pytanie zadała zawodnikowi.

Cała wypowiedź kobiety brzmiała następująco:

Jak ty się z tym czujesz, jako obywatel Ukrainy, że tutaj walczysz jakby w oktagonie, a twoi rodacy giną za twoją ojczyznę?

W tym momencie kamera padła na Piwko Nie Można, który wyraźnie się zmieszał. Mężczyzna zadeklarował, że nie zamierza odpowiadać na to pytanie. Jak wiadomo, nawet po ogłoszeniu jego walki w oktagonie pojawiały się głosy oburzenia z powodu pochodzenia taksówkarza. Ten temat zapewne zostanie jeszcze poruszony podczas konferencji, gdyż wzbudza dosyć skrajne emocje.

Tutaj pojawia się również pytanie, czy Marianna przegięła, czy też w zadanym przez zawodniczkę pytaniu nie ma nic złego.