Ukraiński taksówkarz, który aktualnie znany jest pod pseudonimem Piwko Nie Można, przebojem wkroczył do polskiego internetu. Jego popularność postanowiła wykorzystać organizacja Clout MMA i dodała jego walkę do karty walk Clout MMA 5. Sprawdź, kim jest Piwko Nie Można i co o nim wiadomo!

Kim jest Piwko Nie Można?

Piwko Nie Można to ukraiński taksówkarz, który w kwietniu 2024 roku podpisał kontrakt z Clout MMA. Swoją popularność zawdzięcza sytuacji, która wydarzyła się we wrześniu 2023 roku. Podczas pracy na taksówce, został zaatakowany przez dwójkę pijanych i agresywnych klientów. Na swoje szczęście posiadał w samochodzie kamerę, która nagrała całe zajście.

Sprawę pobicia nagłośnił Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, a nagranie z czasem zdobyło wielomilionowy zasięg. Wiele osób współczuło młodemu mężczyźnie, a co za tym idzie, zdobył on rozpoznawalność i sympatię.

Jego pseudonim, Piwko Nie Można, wziął się od tego, że klienci zaczęli być agresywni po tym, jak Ukrainiec zwrócił im uwagę, że nie mogą oni wejść do samochodu z piwem.

Piwko Nie Można imię i nazwisko

Jak nazywa się Piwko Nie Można? Pełne imię i nazwisko mężczyzny to Sierhej Mykhailiuk.

Piwko Nie Można wiek

Ile ma lat Piwko Nie Można? Piwko Nie Można urodził się w 1995 roku, a zatem rocznikowo ma 29 lat.

Piwko Nie Można wzrost

Dokładny wzrost taksówkarza poznamy przy okazji jego debiutu w Clout MMA. Piwko Nie Można ma około 185 centymetrów wzrostu.

Piwko Nie Można waga

Debiut Piwko Nie Można odbędzie się w limicie do 55 kilogramów. Można zatem wywnioskować, że Ukrainiec waży poniżej 60 kilogramów.

Piwko Nie Można Clout MMA

Piwko Nie Można stał się tak popularny, że wzbudził zainteresowanie organizacji freak fightowych. Po Ukraińca postanowiła sięgnąć organizacja Clout MMA. Sierhej zadebiutuje w tej federacji 8 czerwca 2024 roku na gali Clout MMA 5 w Katowicach. Wystąpi on jednak na wyjątkowych zasadach.

Walka Piwko Nie Można odbędzie się bowiem w samochodzie, a jego przeciwnik zostanie wyłoniony spośród internautów. Aby otrzymać szansę walki z ukraińskim taksówkarzem, należy opublikować TikToka z hashtagiem #PIWKOCLOUTMMA i oznaczeniem profilu @CLOUTMMA. Dodatkowo przeciwnik Piwko Nie Można nie może ważyć więcej niż 55 kilogramów i mieć co najmniej 18 lat.

Piwko Nie Można Uber

Sierhej, znany jako Piwko Nie Można, w chwili, gdy został zaatakowany, pracował na aplikacji Uber. Wątpliwe jednak, że po podpisaniu kontraktu z Clout MMA dalej będzie pracował jako taksówkarz.

Piwko Nie Można cały film

Wiele osób poszukuje całego filmu, na którym doszło do ataku na Piwko Nie Można. Pełne nagranie niestety ma ograniczenia dotyczące wieku oglądających, jednak poniżej zamieszczamy skrót całej sytuacji.

Piwko Nie Można TikTok

Piwko Nie Można postanowił założyć konto na TikToku. Do tej pory zgromadził na nim ponad 150 tysięcy obserwujących, a jego filmy otrzymały około 1,5 miliona polubień.

Piwko Nie Można Instagram

Piwko Nie Można prowadzi również konto na Instagramie. Ukraińskiego taksówkarza można znaleźć na tym portalu pod nickiem @piwko_nie_mozna. Jego poczynania obserwuje ponad 35 tysięcy użytkowników.


Jak nazywa się Piwko Nie Można?
Piwko Nie Można nazywa się Sierhej.
Ile ma lat Piwko Nie Można?
Piwko Nie Można ma 29 lat.