Jak wiadomo, podczas FAME MMA 21 niespodziewanie Pasut zwyciężył walkę z Takefunem. Po całym wydarzeniu przyszedł klasycznie czas na wywiady. Tym razem Robert opowiedział o tym, jaką rolę kobieta ma w małżeństwie. Ta wypowiedź wstrząsnęła internautami.

Robert Pasut i kolejne złote myśli? Komentujący są poirytowani

Już jakiś czas temu wypowiedzi byłego członka grupy YouTuberów "Abstrachuje" zszokował Internet. Wówczas Pasut nazwał osoby biorące antydepresanty ćp*nami. Okazuje się jednak, że mężczyzna ma więcej takich myśli, którymi koniecznie chce podzielić się z ludźmi obserwującymi gale FAME MMA. Podczas jednego z wywiadów wypowiedział się o roli kobiety w małżeństwie.

Przecież małżeństwo polega na tym, że kobieta daje d*py facetowi, a on przynosi za to pieniądze do domu. [...] On więcej zarabia od niej w 80% procentach małżeństw, myślę, że tak jest w Polsce, w 90 nawet, że facet zarabia więcej. Czyli ona mu daje d*py, on przynosi pieniądze do domu. Czy ona jest dziwk*?

W trakcie wypowiedzi YouTubera prowadzący starał się przekonać go, że w tych czasach to tak nie działa. Tłumaczył, że kobiety teraz pracują, osiągając przy tym wysokie stanowiska. Pasut był jednak nieugięty i ciągnął temat dalej, pytając, że co w momencie, gdy kobieta siedzi w domu z dziećmi. Wówczas prowadzący stwierdził, że przecież wychowuje ich wspólne dziecko.

Robert skwitował to słowami, że w takiej właśnie sytuacji jest dziwk*. Jak można się domyślać, komentujący są oburzeni tymi tekstami i sugerują, że mężczyźnie wystarczy już substancji psychoaktywnych. Takie kontrowersyjne postaci jednak dobrze pasują do freaków, więc być może zobaczymy go na karcie walk FAME MMA 22.