Czwarte starcie na karcie walk Fame MMA Friday Arena 1 należały do Piotra "Tybori" Tyburskiego oraz Tomasza "Zadymy" Gromadzkiego. Szybkość walki zdecydowanie należała do tych wysokich. Kto wygrał walkę Tyburski vs Zadyma na Hali Stulecia we Wrocławiu?

Zadyma vs Tyburski w walce na Fame Friday Arena 1

Tym razem zdecydowanie publiczność nie powinna mrugać. Pierwsza runda bez wątpienia należała do Piotra Tyburskiego, który wykazywał się mocnymi kopnięciami i wysokimi umiejętnościami. Cały etap został zakończony parterem i ostatecznym wydostaniem się z niego przez Gromadzkiego.

Druga runda pokazała doświadczenie Tyburskiego, który naprawdę wymęczył przeciwnika. Po silnych ciosach obu mężczyzn finalnie całe starcie po raz kolejny przeniosło się na parter. Choć mogłoby się wydawać, że determinacja obu panów nieco spadnie, ale tak kompletnie się nie stało. Trzecia runda to kolejne silnie spadające ciosy.

Cały ostatni etap został zakończony całą falą ciosów ze strony Gromadzkiego. Publiczność wręcz szalała na trybunach podczas tego pokazu siły. Zwycięzcą jednak okazali się obaj! Tomasz "Zadyma" Gromadzki i Piotr Tyburski kończą walkę większościowym remisem! Obaj są jednak chętni na rewanż!

Już teraz sprawdźcie inne wyniki FAME MMA FRIDAY ARENA 1!