Adrian Cios, pewny siebie i w pełni gotowy do działania, ogłosił, że jest aktualnie w swojej życiowej formie. Twierdzi, że jest najlepszym zawodnikiem w kategorii wagowej 77-80kg i chce się w niej zmierzyć z najlepszym zawodnikiem freakowym, żeby wszystkim coś udowodnić!

Czy dojdzie do tej walki?

Kolejka pretendentów do starcia z Adrianem Ciosem nieustannie rośnie, a najnowszym zainteresowanym jest Wojciech "Rekordzista" Sobierajski, znany jako Rekordzista. Na konferencji przed galą Clout MMA 4 padła zaskakująca propozycja walki pomiędzy Ciosem a Rekordzistą, w formule MMA bez ograniczenia czasowego, czyli No Time Limit.

Róbcie shoty osoby, które tu streamy robią czy restreamują, jestem najlepszym zawodnikiem w 77-80 kategoria na ten moment, jeżeli chodzi o freaków… wygrywając z Jóźwiakiem chce najlepszego zawodnika!

Słowa, które wypowiedział Cios sprawiły, że Rekordzista był początkowo nieufny i nie brał ich na poważnie. Jego wątpliwości dotyczyły powagi słów Adriana, a sam Sobierajski powiedział, że pogrąża się coraz bardziej. Jednak po potwierdzeniu powagi słów Ciosa, Rekordzista zgodził się na wszystkie warunki zaproponowane przez potencjalnego przeciwnika.

Teraz świat freaków czeka, aby zobaczyć, jak ta sytuacja się rozwinie. Czy starcie pomiędzy Adrianem Ciosem, a Rekordzistą dojdzie do skutku?