ODBIERZ CASHBACK

DO 1000 PLN Z KODEM

TYPERVIP
ODBIERAM >>

ODBIERZ CASHBACK

DO 1000 PLN Z KODEM

TYPERVIP
ODBIERAM >>

 

Podobnie jak u wielu innych bukmacherów, także PZBuk przygotował dla swoich klientów propozycję dokonywania zakładów bez podatku. Oczywiście, nie ma tu mowy o nielegalnych działaniach, nakierowanych na oszukanie fiskusa. „Bez podatku” znaczy faktycznie „z podatkiem”, z tą różnicą, że tutaj bukmacher bierze na siebie ciężar zobowiązania wobec urzędu skarbowego, zwracając graczowi 12 procent kwoty dla wygranych zakładów. W PZBuk bez podatku możemy obstawiać dwutorowo. Pierwszą metodą staje się skorzystanie z promocji Kombo+, drugą – obstawianie sportów wirtualnych po ustalonych przez bukmachera zasadach. Chociaż ta pierwsza nie wyróżnia się szczególnie pod względem atrakcyjności, warto wiedzieć o jej istnieniu. Dla specyficznych grup graczy, dokonujących danego typu zakładów, w PZBuk gra bez podatku może być ciekawą opcją.

Sprawdź: Bonus PZBUK CASHBACK do 1000 PLN

ODBIERZ CASHBACK

DO 1000 PLN Z KODEM

TYPERVIP
ODBIERAM >>

Oferta PZBuk bez podatku– na czym polega?

gra bez podatku pzbuk

Oferta PZBuk bez podatku daje możliwość powiększenia wygranej na kuponie o wartość 12% zapłaconego podatku w chwili jego zawierania. Jednak w PZBuk wygrana bez podatku podlega nieco innym zasadom. Należy tu zaznaczyć, że określenie „gra bez podatku” ma charakter zupełnie arbitralny, a takie same konsekwencje finansowe mogą nieść także promocje o odmiennym nazewnictwie. Tak jest i w tym przypadku, gdyż w PZBuk gra bez podatku prowadzona jest w ramach promocji o nazwie Kombo+. Bukmacher promuje w ten sposób zwiększanie ilości zdarzeń na jednym kuponie. Zastosowano różne progi procentowe, zwiększające wygraną o inną wartość. Zawarcie kuponu AKO na trzy zdarzenia w przypadku wygranej poskutkuje jej zwiększeniem przez bukmachera o 2%. Większość bukmacherów z konkurencji grę bez podatku umożliwia w czasie trwania Happy Hours na kupony zawierające minimum 3 zdarzenia.

Jednak w PZBuk oferta Kombo+ oferuje jedynie 2% zwiększenia wygranej, jeśli typowanie 3 meczów na jednym kuponie okaże się prawidłowe. Do wartości 12% jeszcze daleko. Zostaje ona osiągnięta dopiero przy sześciu zdarzeniach na jednym kuponie. Gracz otrzyma dodatkowe 14% do wygranej. Jednak wówczas prawdopodobieństwo poprawnego wytypowania ich wszystkich znacznie spada. Co więcej, każde zdarzenie na kuponie musi mieć kurs minimalny 1,30. Zatem w PZBuk obstawianie bez podatku w ramach promocji Kombo+ ma mocno ograniczony zasięg. Sprowadza się do bardzo niewielu wygranych, dlatego należy ten rodzaj propozycji traktować raczej z przymrużeniem oka. Plusem natomiast staje się fakt, że promocja ma charakter stały, dlatego korzyści można czerpać nawet z tytułu wygranych na mniej rozbudowanych kuponach. Maksymalnie możemy zwiększyć nasze wygrane o 100% przy co najmniej 20 prawidłowo wytypowanych zakładach.

Zobacz także: PZBUK Opinie

✔️ Jak wygląda w PZBuk obstawianie bez podatku sportów wirtualnych?

Drugą opcją na grę bez podatku w PZBuk staje się typowanie zakładów wirtualnych. Tutaj zasady regulaminowe prezentują się zdecydowanie ciekawiej. Z tytułu dokonywania zakładów na sporty wirtualne w PZBuk wygrana bez podatku ulega zwiększeniu o 14%. Do promocji została włączona cała gama ofertowa z kategorii sportów wirtualnych, dlatego pasjonaci tego typu rozgrywek powinni poważnie zastanowić się nad skorzystaniem z serwisu internetowego PZBuk. Próg wejścia pozostaje bardzo niski – na skorzystanie z oferty wystarczy zawarcie kuponu na dwa zdarzenia po kursie minimalnym każdego z nich ustalonym na 1,35. Bukmacher PZBuk wprowadzając tak atrakcyjne warunki obstawiania sportów wirtualnych, dąży do promowania tego rodzaju zakładów i zwiększania wolumenu zawieranych kuponów. Chociaż zakładów bukmacherskich na sporty wirtualne nie można już nazwać produktem niszowym, wciąż ustępują popularnością sportom w tradycyjnym wydaniu. Osoby specjalizujące się w tym rynku, w PZBuk znajdą z pewnością ciekawe opcje na większe wygrane.

Promocja ta jest okresowa, a nie stała jak w przypadku Kombo+.

Zobacz także: Pzbuk bez depozytu

Czy u bukmachera PZBuk Happy Hour są elementem oferty?

happy hour pzbuk

W PZBuk Happy Hour w tradycyjnej postaci nie występuje. Jak już zostało wspomniane powyżej, oferta dotykająca obszaru gry bez podatku ma u bukmachera PZBuk charakter stały, co niewątpliwie jest dużą zaletą. Spełnienie wymogów stawianych przez tego buka powoduje automatyczne zwiększenie wygranej, dlatego nie ma tu konieczności „wstrzeliwania się” w specyficzne godziny.

Ocena oferty PZBuk gra bez podatku

granie bez podatku pzbuk

Dokonując oceny oferty PZBuk na grę bez podatku, trudno nie zauważyć, że próg wejścia dla promocji Kombo+ pozostaje bardzo wysoki, co czyni możliwe korzyści z tego tytułu mało realnymi. Oczywiście, zdarzają się trafione kupony z dwudziestoma zdarzeniami, które w PZBuk otrzymałyby nagrodę 100% zwiększenia wygranej, pytanie tylko: jak często? Na tym polu oferta innych bukmacherów, takich jak Betfan, LVBet czy Fortuna, prezentuje się dużo lepiej. Jednak w sferze sportów wirtualnych, gra bez podatku w PZBuk konkuruje z najlepszymi. Śmiało można ją traktować jako stały element własnej strategii typerskiej, chociaż dotyczy wyłącznie tego jednego rodzaju typowania. Wydaje się, że PZBuk ma jeszcze spore pole do popisu w kwestii zakładów bez podatku. Być może przydałoby się stworzenie krótkotrwałych Happy Hours, które wiązałyby się z korzystniejszymi warunkami uczestnictwa w promocji. Na chwilę obecną jednak nic nie wiadomo o takich planach, dlatego należy zadowolić się ciekawą propozycją na grę bez podatku dla sportów wirtualnych PZBUK, która zasługuje na uznanie.

Przeczytaj: Rejestracja PZBUK – jak założyć konto?

1. Czy bukmacher PZBUK oferuje grę bez podatku? PZBUK nie oferuje na klasyczne sporty standardowej gry bez podatku, lecz podwyższa wygraną dzięki promocji Kombo+. W efekcie otrzymujemy taki sam efekt, jak w przypadku promocji nazwanej grą bez podatku. Dodatkowo z mnożnikiem 1.0 zagramy również sporty wirtualne. 2. Jak grać bez podatku na PZBUK? Wystarczy zapoznać się z warunkami tejże promocji i je zrealizować. Bukmacher automatycznie zapewni nam podwyższenie naszej potencjalnej wygranej poprzez zmianę mnożnika.