Punchdown 3 – kto wygrał? Odpowiedź na to pytanie poznaliśmy już w sobotni wieczór. Punchdown 3 wyniki walk – czy były niespodzianki? Punchdown 3 zwycięzcy – kto wygrał swoje walki? Gala Punchdown 3 podsumowanie – co można powiedzieć o gali?

Punchdown 3 – kto wygrał?

Punchdown 3 – kto wygrał? Na to pytanie odpowiedź poznaliśmy już w sobotni wieczór. Wówczas doszło bowiem do kolejnego turnieju, jeśli chodzi o walki na liście, a także do superfightów. W tych swoje kolejne walki, choć w nowej formule, stoczyli między innymi Piotr „Bonus BGC” Witczak oraz Monika „Esmeralda” Godlewska.

To, kto wygrał Punchdown 3, jeśli chodzi o największe gwiazdy sobotniej gali, okazało się pod koniec wydarzenia, gdyż Łazarski Gladiator i była zawodniczka FAME MMA swoje pojedynki stoczyli pod koniec – prezentując swoje umiejętności w walkach wieczoru.

Punchdown 3 – wyniki

Punchdown 3 wyniki z pewnością interesują organizatorów gali zarówno jeśli chodzi o aspekt sportowy, jak i biznesowy. Ten drugi zależy od tego, jak zaprezentują się zawodnicy. Natomiast Punchdown 3 wyniki, jeśli chodzi o sprzedaż PPV, to już kwestia w dużej mierze zależąca od kibiców. I tego, czy tłumnie wykupili subskrypcje na walki takich zawodników, jak „Bonus BGC” czy „Esmeralda” Godlewska.

Punchdown 3 wyniki poznaliśmy w sobotę wieczorem, a wcześniej mogliśmy przyjrzeć się kursom. W ostatniej chwili do karty walk wskoczył Krzysztof „Bodychrist” Ciesielski, który zmierzył się właśnie z Witczakiem. Panowie zmierzyli się już kilka lat temu w walce na zasadach kicbokserskich i zdecydowanie wygrał „Bonus BGC”. Trudno więc dziwić się temu, że i tym razem był faworytem – jego triumf bukmacher TOTALbet oszacował na kurs 1.25.

Punchdown 3 – zwycięzcy

Gale sportów walki mają to do siebie, że często rodzą się po nich nowi bohaterzy i ulubieńcy tłumów. Czy Punchdown 3 zwycięzcy osiągną sukces? O tym przekonamy się po sobotniej gali. Wśród Punchdown 3 zwycięzcy znaleźli się faworyci bukmacherów, czyli "Bonus BGC" i "Esmeralda" Godlewska. Zarówno Łazarski Gladiator, jak i kontrowersyjna celebrytka wygrali swoje pojedynki po tym, jak wymienili się ze swoimi rywalami kompletem liści, a o wyniku zdecydowali sędziowie.

Punchdown 3 – wynik walk

Punchdown 3 wyniki walk poznaliśmy więc w sobotę wieczorem. Dowiedzieliśmy się wówczas zarówno o tym, kto wygrał turniej Punchdown 3 i zgarnął 30 tysięcy złotych, oraz to, kto triumfował w superfightach. Punchdown 3 wyniki walk dla wielu mogą być ciekawe i interesujące. "Bonus BGC" pokonał "Bodychrista", a "Esmeralda" Godlewska uporała się z Anastasiyą Yandaltsavą, jeśli chodzi o najbardziej medialne walki.

W turnieju Punchdown 3 triumfował Dawid "Zaleś" Zalewski, który w finale pokonał faworytów wielu kibiców i ekspertów, czyli Rosjanina Vasilija Kamotskiiego.

Punchdown 3 podsumowanie

Na podsumowanie Punchdown 3 przyszedł czas po gali. Podsumowanie Punchdown 3 z pewnością może być pozytywne. Gala przebiegła bez wpadek i niedociągnięć, choć trzeba przyznać, że na kilkadziesiąt godzin przed wypadł bohater walki wieczoru. "Bodychrist", przez wielu zgodnie skazywany na porażkę, postawił Witczakowi twarde warunki, przez co main event był naprawdę ciekawy i nie był to jednostronny pojedynek.


Kto wygrał Punchdown 3?
W Punchdown 3 zwyciężył Dawid "Zaleś" Zalewski.
Kto zwyciężył w main event?
W main event zwyciężył Bonus BGC oraz Esmeralda Godlewska.