Pudzianowski vs Bombardier na KSW 64, czyli czas na coś, co miało już wydarzyć się w przeszłości, ale w niespodziewanych okolicznościach nie doszło do skutku. Tym razem zarówno Pudzianowski, jak i Bombardier byli w pełni sił, więc działo się!

Pudzianowski vs Bombardier KSW 64

Pierwotnie do walki Pudzianowski vs Bombardier miało dojść na gali KSW 59. Wówczas jednak zawodnik z Senegalu dostał ataku wyrostka robaczkowego w dzień walki, przez co wypadł z karty walk i ostatecznie nie wyszedł do klatki. Jak się jednak okazało, kilka miesięcy później KSW wróciło do pomysłu i ponownie zestawiło walkę Pudzian vs Bombardier.

Zobacz także - karta walk gali KSW 64.

Na KSW 64 walka Pudzianowski vs Bombardier była co-main eventem gali, więc jej wynik poznaliśmy późnym wieczorem w sobotę.

Kto wygrał walkę Pudzianowski vs Bombardier?

Kto wygrał walkę Pudzianowski vs Bombardier? O tym przekonaliśmy się w sobotę. Bukmacherzy nie mieli jednak wątpliwości, że sporym faworytem tego starcia był znacznie bardziej doświadczony w MMA Polak. Bombardier na wagę wniósł blisko 150 kilogramów, co sugerowało, że tego typu gabaryty nie powinny mu szczególnie pomagać w pojedynku na zasadach MMA. Zakłady bukmacherskie Fortuna, oficjalny sponsor KSW, kurs na wygraną Pudziana oszacował na 1.32, z kolei Bombardiera – 3.35.

Zobacz także - kim jest Bombardier?

Wynik walki Pudzianowski vs Bombardier KSW 64

Wynik walki Pudzianowski vs Bombardier, czyli... szybka robota Pudziana! Polak trafił ciosem na początku walki i powalił potężnego przeciwnika, nokautując go w zaledwie 18 sekund.


Pudzian pokonał Bombardiera przez KO, runda 1