Dla wielu osób to Pudzian jest definicją polskiego MMA. Mimo że nie zdobył on nigdy pasa, ani nawet nie walczył o tytuł mistrzowski, jest po prostu jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy KSW. Były strongman skończył w tym roku 46 lat, więc czy zobaczymy go jeszcze kiedyś w oktagonie?

Pudzian kończy karierę w KSW?

Sporo widzów czeka na powrót Pudzianowskiego do oktagonu, jednak kiedy on nastąpi? Ostatnio Martin Lewandowski - szef KSW, wyjaśnił wszystko w wywiadzie.

Pytanie o kolejną walkę Mariusza jest trudne. Nie da się odpowiedzieć konkretnie na zasadzie: tak, jest kolejny rywal. We wrześniu będę widział się z jego menedżerski sztabem i będziemy ustalać pewne kwestie. Nie jest chyba żadną tajemnicą, że Mariusz ma już tyle na liczniku, ile ma. Widać po nim, że PESEL robi swoje, że jego kariera zmierza ku końcowi

Jak wiemy, ludzie się starzeją. Pudzian ma już 46 lat, a czas do końca kariery MMA jest coraz bliższy. Jednak to sam Mariusz musi zadecydować, kiedy będzie jego ostatnia walka, tak również stwierdził Martin. Warto spojrzeć na to od innej strony - odejście z KSW nie musi oznaczać rozstania z oktagonem. Pudzianowski może zawalczyć w innej organizacji raz lub dwa, jako wolny zawodnik. Na gali CLOUT MMA 1 walczył nawet Dominik, czyli brat Mariusza. Wiadome jest to, że organizacja CLOUT bardzo chętnie kontraktuje byłych zawodników KSW, więc kto wie?