Choć aktualnie Natan Marcoń odpuścił sobie udział w galach freak fightowych, to jego kontrowersyjny content wcale się nie skończył. W ostatnim czasie na swoich social mediach mężczyzna zasugerował, że musiał uciekać z Polski. O co dokładnie chodzi?

Natan Marcoń uciekł za granicę? - Kontrowersyjny content influencera

26 lutego na platformie X oraz kanale YouTube'owym Indygo mogliśmy zobaczyć filmik, na którym Natan Marcoń przyznaje, że musiał uciekać z kraju. W jednym z urywków widzimy, jak pakuje walizki i wybiega ze swojego mieszkania. Opis zamieszczonego materiału prezentował się następująco:

Musiałem uciekać z Polski….przegiąłem pałkę…mieliście rację….chcialem w końcu normalnie wyjść z domu

Okazuje się, że całe nagranie jest oczywiście prześmiewczą zaczepką skierowaną do zawodnika, z którym ma on aktualnie na pieńku. W zamieszczonym filmiku Marcoń użył generatora AI i wykorzystał w nim głos Denisa Załęckiego. Modulator głosu na filmiku zaprasza Natana do homoseksualnych kontaktów seksualnych. Po tej propozycji zaczyna on uciekać z mieszkania wraz z walizkami.

Po chwili "budzi się" on w łóżku, gdzie znajduje się z dwoma tajskimi kobietami, choć pojawiają się przesłanki, że są to lady boye. Wiele osób skłania się ku temu, że film, który zamieścił na YouTube oraz jego urywki na ich mediach społecznościowych, to powrót do contentu, który tworzył w przeszłości z Amadeuszem Ferrarim.

Czy to nowa odsłona streamów nazywanych "Trans TV"? O tym przekonamy się oczywiście już niebawem.