Amadeusz "Ferrari" Roślik to zawodnik sztuk walki, który wyszedł na światło dzienne wraz z trendem walk freakfight i federacją FAME MMA. Od pierwszej gali, na której wystąpił, polaryzuje społeczność i robi ogromne show!

Ile zarabia Amadeusz Ferrari?

Wraz z kontrowersją i sprzedanymi PPV idą olbrzymie pieniądze! Amadeusz Ferrari to zdecydowanie zawodnik, który przekonał się o tym, że aby dobrze zarobić we freakfightach, trzeba wywalczyć swoje miejsce w hierarchii. Czasem wiąże się to nawet z zabieraniem całego czasu antenowego innym zawodnikom na konferencjach. Jednak gdy w grę wchodzą milionowe kontrakty, uczucia giną!

Ile Ferrari zarabia w walkach mma?

Amadeusz Ferrari to jeden z najlepiej zarabiających freakfighterów. Dla przykładu, za swoją walkę z Pawłem Bombą otrzymał wynagrozenie w okolicach 700 tysięcy złotych! Amadi dobrze wie, czego potrzebuje publika. Potrafi zbudować napięcie na konferencjii a w walce zachowuje się jak rasowy wariat! To właśnie powód, dla którego fani chcą oglądać jego pojedynki bez końca.

Ile zarabia Ferrari za walkę?

Walki Amadeusza Ferarriego w FAME MMA wyróżniają się na tle innych. Przeciwnicy Amadeusza to najczęściej medialni infuencerzy co oczywiście przekłada się na dużą wypłatę, największa gaża, mogła wynieść nawet milion złotych! W wywiadzie na kanale Aferki zawodnik zdradził również to, ile miesięcznie wydaje na życie. Kwota, którą podał Amadeusz to 100 tysięcy złotych.