To już kolejny oficjalnie ogłoszony pojedynek, który odbędzie się już na najbliższej gali Prime MMA 8, w którym zmierzy się Paweł ”Prezes” Jóźwiak, a jego przeciwnikiem po długiej przerwie jest Jakub ”Japczan” Piotrowicz.

Kto wygra ten pojedynek?

Japczan powraca po bardzo długiej przerwie od świata freak fightów. Ostatni pojedynek stoczył prawie rok temu, gdzie zmierzył się z Robertem Pasutem. Debiut w Fame MMA jednak nie poszedł po jego myśli, ponieważ przegrał on już wtedy w pierwszej rundzie po ciosach w parterze. Tym razem jego rywalem będzie Paweł Jóźwiak, który ma na swoim koncie już trzecią przegrana z rzędu.

Prezes w ostatniej swojej walce był dla wielu dużym faworytem w starciu z Adrianem Ciosem. Sam też przekonywał wszystkich, że jest aktualnie w bardzo dobrej formie. Jednak Adrian okazał się lepszy w oktagonie i wygrał jednogłośną decyzja sędziów.

Walka odbędzie się w formule K-1 w małych rękawicach. Aktualnie Japczan jest faworytem tego pojedynku. Co pokaże nam Jakub po tak długiej przerwie? Dowiemy się już 13 kwietnia!