Polski Ken vs Wiktoria Domżalska, czyli druga walka kobieta vs mężczyzna na MMA VIP 3. Kto wygrał to nietypowe starcie na gali Marcina Najmana?

Polski Ken vs Domżalska MMA VIP 3

Walka Polski Ken vs Domżalska to jedno z najbardziej medialnych wydarzeń, jeśli chodzi o galę MMA VIP 3. Polski Ken, czyli Michał Przybyłowicz, jest popularnym celebrytą, a w swoim debiucie w MMA zmierzył się z... kobietą. Przed Polskim Kenem było spore wyzwanie, gdyż jego rywalka – w przeciwieństwie do niego – od dłuższego czasu trenuje różnego sporty walki, co zdradziła w wywiadach poprzedzających jej również debiutancki pojedynek w tej formule.

 

 

Kto wygrał walkę Polski Ken vs Domżalska MMA VIP 3?

O tym, kto wygrał walkę Polski Ken vs Domżalska na MMA VIP 3 przekonaliśmy się już w piątek. Zanim jednak poznaliśmy wynik walki, mogliśmy wytypować triumfatora. Kursy na tę galę przygotowała firma Fortuna, która minimalnego faworyta w tym starciu widziała w kobiecie. Kurs na wygraną Domżalskiej wynosił 1.70, podczas gdy triumf Polskiego Kena oszacowano na 1.90.

Odbierz na start 20 PLN bez depozytu od bukmachera Fortuna -> REJESTRACJA

Wynik walki Polski Ken vs Domżalska MMA VIP 3

Wynik walki Polski Ken vs Domżalska na MMA VIP 3 ciekawi więc wielu kibiców i obserwatorów. Jak się okazało, górą był mężczyzna, który wygrał pojedynek przez techniczny nokaut już w pierwszej rundzie. Efektowny debiut!

Zobacz także - kim jest Wiktoria Domżalska?

Polski Ken pokonał Wiktorię Domżalską przez TKO, runda 1