Prime Show MMA wciąż zaskakuje ogłoszeniami! Pojawiło się kolejne ogłoszenie pojedynku pomiędzy zawodnikami. Tym razem jednak mamy do czynienia z mocno sportowym starciem. Uczestnik Gromdy w walce z zawodnikiem Wotore? W piątej edycji gali Kacper "Polish Machine" Miklasz zmierzy się z Danielem "Hunterem" Więcławskim.

Polish Machine vs Hunter - Prime Show MMA 5

Jeszcze niedawno na naszym portalu publikowaliśmy informacje na temat walki mężczyzny z kobietą na Prime Show MMA 5. Tym razem mamy do czynienia z niemałym kontrastem, gdyż czas na zawodników będących specjalistami w walkach na gołe pięści. Gwiazdy gal, takich jak Gromda i Wotore zmierzą się w oktagonie w formule K-1. Hunter vs Polish Machine, czyli starcie, podczas którego lepiej nie mrugać.

Warto wspomnieć, że w tym przypadku starcie pomiędzy zawodnikami odbędzie się w małych rękawicach. Obojgu nie można odmówić umiejętności oraz zawziętości w walce. Panowie nie poddają się, więc trudno tutaj oczekiwać, że któryś z nich odpuści. Wbrew pozorom nie każdy jest zadowolony z takiego obrotu spraw. Pojawiły się komentarze niechętnie odnoszące się do opisywanego zestawienia.

Wśród treści zamieszczanych przez komentujących padły takie słowa, jak:

"Ktoś w ogóle u Was ogarnia sensowność zestawień i śledzi rynek?
Czy tylko na zasadzie "O ten jest znany to weźmiemy i damy kogoś tam"

Oczywiście inni sądzą, że cała walka ma sens pod kątem sportowym i ludzie dużo bardziej pozytywnie reagują na starcia celebrytów niż sportowców. Pamiętajmy, że organizacja wciąż ma szansę, żeby wejść na szczyt ze względu na skandal w kwestii High League, która jest drugą względem popularności federacją. O przyszłości Prime zadecyduje, przebieg gali oraz jej organizacja.