Filip Macek vs Oleksii Polischuk to przedostatnia walka z karty głównej podczas gali KSW 87 w Czechach. Walkę poprzedziło udane starcie Michała Dreczkowskiego z Vojtechem Garbą! Czy zawodnicy wybrali przedwczesne zakończenie pojedynku, czy zdecydowali się na pełny dystans? Sprawdźcie, jak wyglądało starcie!

Oleksii Polischuk poddaje Filipa Macka! - KSW 87

Już w pierwszych kilkunastu sekundach walki Filip Macek zdecydował się na sprowadzenie swojego rywala. Po chwili Polischuk znalazł się w motylej gardzie i szukał poddania, jednak po chwili wrócił do poprzedniej pozycji. Całość pomimo rozgrywania się w parterze działa się ogromnie dynamicznie.

Choć finalnie Oleksii wstał, to oddał plecy rywalowi. W rezultacie Macek wszedł za jego plecy, natomiast Polischuk z łatwością go zrzucił i udało mu się przejąć sytuację. Wchodząc za plecy Filipa, nie wiedział, że zaraz pojedynek zakończy się korzystnie dla niego! W 4 minucie i 6 sekundzie pierwszej rundy Oleksii Polischuk poddał Filipa Macka na gali KSW 87!

Mężczyzna po walce przyznał, że zamierza jak najszybciej zdobyć pas w tej federacji! Nie możemy się doczekać jego walki o ten tytuł, która pewnie pokaże jego świetne umiejętności.

Sprawdźcie wyniki na żywo KSW 87 i nie przegapcie żadnego rezultatu pojedynków tego wieczoru!