Vojtech Garba vs Michał Dreczkowski to środkowa walka karty głównej gali KSW 87 odbywającej się w Czechach. Przed jej rozpoczęciem mieliśmy okazję zobaczyć wygraną Adriana Dudka z Lukasem Dvorakiem. Widownia była jednak spragniona nokautów, które zobaczyliśmy w trzech pierwszych starciach. Czy polsko-czeskie starcie zakończyło się przedwcześnie?

Michał Dreczkowski zwycięża z Vojtechem Garbą na KSW 87!

Czeska widownia zdecydowanie była ciekawa tego najbardziej wyrównanego starcia na gali KSW 87. Jak wiadomo, panowie mieli identyczne kursy, stąd ogromna niewiadoma, co do wygranego. Choć na początku pierwszej rundy, to Garba zamykał Michała pod siatką, to udało mu się uciec po kilku ciosach. Po chwili jednak pojawił się klincz, gdy Dreczkowski dociskał rywala do siatki.

Mężczyzna zdecydował się na obalenie, a Garba miał zapiętą gardę, jednak udało mu się wstać. Choć pojawiło się jeszcze jedno obalenie Dreczkowskiego, to pod koniec rundy Vojtech trzymał go na dystans. W drugiej odsłonie Dreczkowski znowu postawił na obalenie. Garba nie tracił jednak werwy i przetoczył pozycję. Później doszło do klinczu, gdy Polak przyciskał Garbę do siatki. Potem doszło do kolejnego obalenia.

Trzecia runda uwidoczniła zmęczenie obu panów, choć Dreczkowski wydawał się bardziej zmęczony. Finalnie jednak udało mu się obalić przeciwnika. Finalnie po pełnym dystansie sędziowie zadecydowali, że jednogłośną decyzję sędziów Michał Dreczkowski zwycięża z Vojtechem Garbą debiutując w KSW i pozostając niepokonanym!

Chcąc być na bieżąco, sprawdźcie KSW 87 wyniki na żywo!