Czwarte starcie wydarzenia KSW 87 to pojedynek Adriana Dudka naprzeciw Lukasa Dvoraka. Tuż przed tą walką mieliśmy okazję obserwować niebywały nokaut Siraja na Abdulkadirovie w trzecim pojedynku tego wieczoru. Zawodnicy bez wątpienia starali się potrzymać silne emocje czeskiej widowni. Czy im się to udało?

Adrian Dudek pokonuje Lukasa Dvoraka na KSW 87!

W tym przypadku warunki fizyczne należały do Dvoraka. Ten pojedynek zdecydowanie należał do jednego z tych, w których warto nie mrugać. Wydawało się, że Adrian Dudek już od samego początku poluje na cios ostateczny. W porównaniu do niego Lukas wydawał się raczej pasywnym rywalem, być może z powodu presji wywieranej przez przeciwnika.

W pierwszej rundzie doszło do klinczu, kiedy Dudek zamykał Dvoraka na siatce. Chwilę później doszło do podobnej sytuacji, więc nic dziwnego, że ten etap był po jego stronie. Druga runda rozpoczęła się od przewrócenia Lukasa, który nie chciał wstawać, jednak Dudek początkowo nie chciał wchodzić w parter. Finalnie jednak sam zdecydował się na obalenie, które ostatecznie skończyło się przeleżeniem dalszej części etapu.

Choć Dvorak chciał zacząć mocnym wejściem, to Adrian był przygotowany na taki obrót sytuacji. Lukas na tym etapie chciał pokazać umiejętności najbardziej, jednak widać było, że jeśli nie znokautuje rywala, to nie zostanie zwycięzcą. Nic dziwnego, że Adrian Dudek zwyciężył z Lukasem Dvorakiem po walce na pełnym dystansie.

Zobaczcie relację i wyniki na żywo KSW 87!