Wielki sukces imprezy Poland Dart Masters 2023 przyczynił się do tego, że już w czerwcu następnego roku będziemy mogli zobaczyć zmagania najlepszych graczy tej dyscypliny na Arenie Gliwice.

Poland Dart Masters w 2024 w Polsce!

Bądźcie czujni, ponieważ ostatnia pula biletów na wydarzenie związane z dartem w Polsce rozeszła się w mniej niż dobę! Sukces to mało powiedziane, cały warszawski Torwar w tamtym roku był wypełniony entuzjastami oraz najważniejszymi postaciami z dziedziny tego sportu.

Wtedy, jak i teraz nie zabraknie naszych reprezentantów. W turnieju Poland Dart Masters 14-15 czerwca weźmie udział ośmiu najlepszych zawodników światowego rankingu oraz ośmiu najlepszych z regionu. Jeśli chcesz, aby emocje sięgnęły zenitu, podziel się swoimi przewidywaniami na Dart typy.

Zawodnicy PDM - Kogo wyczekiwać?

Organizatorzy wydarzenia postanowili przenieść je na jeszcze większy obiekt tak, żeby pomieścić wszystkich kibiców chętnych do wspierania swoich ulubionych zawodników. Na Arenie Gliwice nie zabraknie takich osobistości jak Mistrza Świata Michaela Smitha czy na przykład broniącego tegorocznego tytułu z Warszawy Michael van Gerwena. Na zawodach wystąpi również Radosław Szagański, który jako drugi Polak w historii wygrał zawody Players Championship.

Pierwszy oczywiście był Krzysztof Ratajski, bardzo utalentowany darter z wieloma osiągnięciami najwyższej rangi na swoim koncie. Droga na szczyt Krzysztofa to materiał na książkę pełną emocji.

Kiedy i gdzie oglądać Poland Dart Masters?

W obydwu dniach impreza sportowa rozpocznie się o godzinie 19:00. Sponsorem głównym zarówno jak przy pierwszej edycji jest bukmacher SUPERBET dlatego jednym ze sposobów obejrzenia rozgrywek, będzie SUPERBET TV, do którego odblokowujemy dostęp po założeniu konta w aplikacji bukmachera. Zawody PDC będą transmitowane również na Viaplay, jednak najlepszym sposobem na obejrzenie tego widowiska jest zakupienie biletu.

Bilety w cenie od 60 zł za jeden dzień zmagań będzie można zakupić na stronie organizatora już od 20 listopada. Prawo do pierwokupu wejściówek będą mieli posiadacze rocznego członkostwa w PDCTV. Od godziny 11:00, w drugiej turze sprzedaży, bilety będą dostępne dla tych, którzy wypełnią formularz na stronie organizatora. Pozostałe wejściówki trafią do sprzedaży 21 czerwca w południe.