Następną wyczekiwaną walką na KSW 85 na pewno było starcie Patryk Kaczmarczyk vs Danu Tarchila. Kursy wyglądały na bardzo zróżnicowane, zdecydowanie przewidywały wygraną Kaczmarczyka.

Kaczmarczyk pokonuje Tarchilę przez jednogłośną decyzję sędziów

Kaczmarczyk pierwszy zaczął wywierać presję. Dużo kopnięć i ciosów było właśnie z jego strony. Polakowi udało docisnąć rywala do siatki, jednak ten odwrócił pozycje. Udało się uciec - Kaczmarczyk znowu idzie po obalenie. Mimo dobrej obrony Danu, Patrykowi w końcu udaje się skutecznie obalić. Jednak nic z tego nie wynikło - nastąpił koniec rundy.

Tarchila dobrze rozpoczął drugą rundę - od kilku celnych ciosów. Jednak to Kaczmarczyk klinczuje i obala. Nagle Danu efektownie odwraca pozycję i błyskawicznie zachodzi za plecy rywala! Polakowi udaje się uciec, walka wraca do stójki. Zawodnik ponownie ruszył po nogi rywala, skutecznie. Tarchila jednak złapał półgardę i odwraca pozycję! Tarchila z góry, ale Kaczmarczyk dobrze się kręcił w parterze, nie dając się ustabilizować.

Kaczmarczyk ponownie wywierał presję od początku trzeciej rundy. Tarchila był jednak spokojny, dobrze wyczuł dystans. Danu zaatakował świetną kombinacją: kopnięcie - cios - kopnięcie, wszystko weszło! Polak kolejny raz skutecznie obala. Tarchila kręcąc się ostatecznie wstaje. Walka wróciła na środek i.. koniec!

Kaczmarczyk pokonuje Tarchilę przez jednogłośną decyzję sędziów! Mamy również nową informację na temat listopadowego KSW - Patryk zdradził, że gala odbędzie się w Radomiu!

 

Sprawdź wszystkie wyniki KSW 85.