Wszystkie walki KSW 85

KSW 85 - wyniki wszystkich walka NA ŻYWO! Sprawdź, kto był górą w walce wieczoru sierpniowej gali federacji KSW. Czy murowany faworyt Salahdine Parnasse zdobył pas kategorii piórkowej w starciu z Robertem Ruchałą? Jak rozstrzygnął się co-main event, w którym o pas wagi półciężkiej zmierzyli się Ibragim Chuzhigaev i Bogdan Gnidko? Rezultaty i relacja na żywo z wszystkich pojedynków na tej stronie.

Gala KSW 85, którą mogłeś obstawiać u bukmachera LVBet (odbierz darmowe 20 PLN, wpisując kod promocyjny lvbet) za nami. W pierwszym pojedynku zmierzyły się dwie niepokonane w zawodowej karierze zawodniczki, Wiktoria Czyżewska oraz Sandra Succar. Pojedynek potrwał niecałe trzy rundy. Zwycięsko wyszła z niego Succar, która pokonała Czyżewską przez TKO.

Do drugiej walki wyszedł Łukasz Rajewski oraz Wilson Varela. Pomimo dobrej drugiej rundy Polaka to Rajewski nie był w stanie powstrzymać znakomicie dysponowanego rywala, który wygrał na kartach sędziowskich (30-26, 30-27, 30-27).

Drugie starcie kobiet zakończyło się jednogłośnym zwycięstwem Yasmin Guimaraes.

Zaraz po walce pań kibice mieli okazję oglądać emocjonujący pojedynek Michała Pietrzaka i Marcina Krakowiaka. Starcie potrwało pełen dystans, a niejednogłośnym zwycięzcą został Krakowiak.

Fenomenalną formę w klatce pokazał Kamil Szkaradek, który wygrał z Patrykiem Surdynem po trzyrundowej batalii i tym samym nadal pozostaje niepokonany.

Pełny dystans zobaczyliśmy w kolejnej walce, w której zmierzył się Patryk Kaczmarczyk i Danu Tarchila. Pojedynek padł łupem Kaczmarczyka, który wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Po raz drugi pas obronił Ibragim Chuzhigaev, który w co-main evencie poddał w drugiej rundzie Bogdana Gnidko.

W walce wieczoru o pas kategorii piórkowej zawalczyli Robert Ruchała i Salahdine Parnasse. Polak dobrze zaczął pojedynek, jednak z rundy na rundę Parnasse zwiększał swoją przewagę. W końcu w czwartej rundzie Salahdine znalazł nokautujące kopnięcie w korpus, które zakończyło starcie.

KSW 85 wyniki walk 19.08.2023

Poniżej przedstawiamy wyniki wszystkich walk KSW 85:

Walka wieczoru

Co-main event

Karta główna

ksw 85

Bukmacher LVBET przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 85. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN, freebet 25 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!