Choć wydawało się, że to koniec federacji AlkoMaster, to okazuje się, że czeka nas druga edycja tego kontrowersyjnego wydarzenia. Wiele starć między zawodnikami, zostało już zapowiedzianych. Mowa przede wszystkim o Main Evencie i Co-Main Evencie. Kto znajduje się na szczycie karty walk AlkoMaster 2 Wesele?

Main event AlkoMaster 2 - Polak vs Dawid Malczyński

Podczas ostatniej edycji niesławnej gali AlkoMaster pojawiło się wiele popularnych nazwisk. Tym razem organizatorzy również nie próżnowali i przedstawili nam zawodników wyciągniętych z najpopularniejszych gal freak fight. Mowa o fakcie, że Adrian Polak i Dawid Malczyński wystąpią jako Main Event AlkoMaster 2 Wesele. Takie zestawienie brzmi jak pojedynek MMA, a nie starcie w piciu.

Panowie zmierzą się w pojedynku 1 vs 1, podczas którego czekają aż 3 rundy picia oraz 3 zadania przygotowane przez organizatorów. Co ciekawe, okazuje się, że w trakcie gali wystąpią aż dwaj bracia Malczyńscy. W dodatku Marcin Malczyński wystąpi jako gwiazda Co-Main eventu, a to oznacza, że na karcie walk ujrzymy go tuż pod nazwiskiem brata.

Co ciekawe, sytuacja, w której obaj mężczyźni pojawiają się na jednym wydarzeniu, nie zdarza się pierwszy raz. Na Fame MMA 5 w 2019 roku również mogliśmy zobaczyć obydwu panów w walce. Marcin Malczyński podczas AlkoMaster 2 Wesele zmierzy się z Arnoldem Jabłońskim.