Clout MMA właśnie ogłosiło pojedynek, który pojawił się jako pierwszy na karcie walk Clout MMA 5. Jest to nietypowe starcie, ponieważ pojedynek odbędzie się w formule jeden na dwóch! AJ musi stawić czoła, aż dwóm przeciwnikom w jednej walce.

Pojedynek jakiego jeszcze nie było!

Debiut AJ w federacji Clout MMA to prawdziwe wyzwanie. Jak do tej pory Adam stoczył jeden pojedynek w świecie freak fightów, gdzie wygrał już w pierwszej rundzie, nokautując swojego rywala. Po długiej przerwie wraca on do walk, gdzie stoczy swój pojedynek z doświadczonym już Kacprem Blonskym oraz Bartmanem.

Zasady walki

Pojedynek będzie trwał aż 6 rund, w którym przeciwnicy Adama będą walczyć, zmieniając się co rundę. Pierwszą, drugą oraz trzecią rundę zacznie Blonsky, natomiast do pozostałych rund wyjdzie Bartman. Walka odbędzie się w formule K-1 w małych rękawicach do MMA. Punktacja każdego starcia będzie prowadzona osobno przez sędziów, co otwiera możliwość wyłonienia jednego lub nawet dwóch zwycięzców tego wyzwania! Gala odbędzie się już 8 czerwca w katowickim Spodku.