Już niebawem odbędzie się piąta edycja gali Clout MMA. Jednym z najciekawszych pojedynków miała być walka Piwko Nie Można w samochodzie, z wyłonionym poprzez konkurs uczestnikiem. Do pojedynku nie dojdzie, jednak w jego zastępstwie czeka nas turniej!

Taxi Grand Prix na Clout MMA 5! - O co chodzi?

W najbliższą sobotę będziemy świadkami wyczekiwanego rozstrzygnięcia karty walk Clout MMA 5. Ciekawszym pojedynkiem miała być walka taksówkarza Piwko Nie Można w samochodzie. Jego rywalem miał być wyłoniony z konkursu KOSAHEERE, jednak do starcia nie dojdzie przez problemy zdrowotne pierwszego z wymienionych. Federacja jednak nie odpuszcza i daje nam widowiskowy turniej!

Taxi Grand Prix to nic innego jak czteroosobowa rywalizacja zamknięta w trzech pojedynkach. Półfinał wyłaniający finałową dwójkę potrwa jedną rundę trwającą 3 minuty. Decydująca walka odbędzie się natomiast w formule NO TIME LIMIT, czyli oczywiście bez ograniczeń w kwestii czasu jej trwania. Wszystkie pojedynki będą miały miejsce w samochodzie!

Kto pojawi się w tych trzech walkach? Do rywalizacji przystąpią Nikodem "KOSAHEERE" Kosiński, Stanisław "Fistaszek" Tkacz, Michał "Zwykły Chłopak" Skudlarek, jak również Bartłomiej "Komar" Wójcik. Zarówno pierwszy, jak i drugi z wymienionych brali udział w konkursie na rywala Piwko Nie Można.