We freak fightach widzieliśmy już dużo szokujących walk, ale tego chyba nikt się nie spodziewał! O Ukraińskim kierowcy Ubera zrobiło się głośno już jakiś czas temu, kiedy sieć obiegł popularny filmik “Piwko nie można”. Okazuje się, że to dopiero początek jego kariery, Serhij został ogłoszony nowym zawodnikiem na Clout MMA 5! Będziemy świadkami naprawdę nietypowej walki, która odbędzie się… w samochodzie!

Piwko nie można na Clout MMA 5!

Clout MMA na swoich mediach społecznościowych ogłosiło pierwszą w historii freak fightów walkę w samochodzie. Uczestnikiem pojedynku będzie Serhij Mykhailiuk, znany z incydentu w Uberze. Dzięki nagraniu krążącemu w sieci szybko stał się rozpoznawalny jako “Piwko nie można”. Jednak walka w popularnej organizacji może być dla niego wielkim krokiem w stronę rozwoju swojej kariery.

Clout ogłosiło konkurs na przeciwnika taksówkarza

Zapewne wszyscy mają nadzieję, że rywalem taksówkarza zostanie Polak, który go zaatakował. Jednak szansa na to jest znikoma.
Clout MMA w swoich mediach społecznościowych ogłosiło konkurs na przeciwnika “Piwko nie można”. Może nim zostać prawie każdy. Wystarczy spełnić kilka warunków.

Wymogiem jest opublikowanie TikToka z hasztagiem #PIWKOCLOUTMMA, oraz oznaczenie @CLOUTMMA. Waga przeciwnika nie może przekraczać 55 kg. Wiemy również, że będzie to przeciwnikiem może zostać mężczyzna, który ukończył 18 rok życia, bez przeciwwskazań do walki. Na zgłoszenie jest czas od 28 kwietnia od 14:00 do 5 maja do 23:59.

Już wkrótce przekonamy się kto zaskoczy Clout swoją kreatywnością i pojawi się na karcie walk Clout MMA 5. Gala odbędzie się już 8 czerwca w Katowicach.