Nie dość, że wczoraj ogłoszono kartę walk Clout MMA 5, to dodatkowo poznaliśmy ciekawe informacje dotyczące przyszłego zawodnika Piwko Nie Można. Okazuje się, że to widzowie podejmą ostateczną decyzję w ostatecznym wyborze rywala taksówkarza.

Piwko Nie Można vs TBA - Ty wybierasz!

Podczas programu Clout MMA transmitowanego we wtorek 21 maja, doszło do opublikowania pełnej listy zestawień pojedynków na piątą galę federacji. Jedyną niewiadomą okazało się starcie taksówkarza. Jak wiadomo, organizacja stworzyła konkurs na przeciwnika Piwko Nie Można. To jednak wyłoniło jedynie grupę kandydatów, z której widzowie mogą wybierać rywala dla mężczyzny.

Według zamieszczonego posta wybór polega na polubieniu posta dotyczącego danego potencjalnego przeciwnika. Federacja opublikowała trzech możliwych oponentów, a ten, który zdobędzie największą liczbę polubień do piątku 24 maja do 10:59, zmierzy się z taksówkarzem.

Wśród proponowanych zawodników znaleźli się - Andrzej "Andrzej PJW" Grzegorzewski, Nikodem "KOSAHEERE" Kosiński, jak również Stanisław "Fistaszek" Tkacz. Po 14 godzinach od publikacji, to ostatni z wymienionych prowadzi w głosowaniu. Do piątku jednak wszystko może się zmienić i wtedy poznamy rywala Piwko Nie Można.