Federacja Clout MMA odkrywa kolejne karty przed nadchodzącą galą. Nowym zawodnikiem Clout MMA został Piotr "Bestia" Piechowiak. Na razie nie wiadomo jednak z kim zmierzy się były zawodnik FAME MMA w swoim debiucie dla nowej organizacji.

Piotr Bestia Piechowiak w Clout MMA

O zakontraktowaniu Bestii Clout MMA poinformowało za pośrednictwem swoim mediów społecznościowych. Dowiedzieliśmy się zarazem, że Piotr Piechowiak zadebiutuje już na najbliższej gali Clout MMA, która odbędzie się 28 października w Płocku.

Piechowiak dotychczas wszystkie swoje pojedynki toczył w federacji FAME MMA. Pod szyldem tej organizacji zanotował trzy starty i wygrał wszystkie z nich. Bestia pokonywał kolejno Marcina Najmana, Piotra Szeligę oraz Krzysztofa Radzikowskiego. Od jego ostatniej walki minęło jednak blisko dwa lata, bowiem jego ostatni start przypadł na 20 października 2021 roku.

Piotr Piechowiak - z kim zawalczy na Clout MMA 2?

Karta walk Clout MMA 2 powoli się zapełnia. Wiele osób zastanawia się z kim organizatorzy Clout MMA postanowią zestawić Piotra Piechowiaka. Wybór może być trudny, bowiem aktualnie mało jest zawodników w świecie freak fightów, którzy pasowaliby gabarytowo do Bestii, a także posiadają przyzwoite umiejętności.

Większość internautów domaga się zestawienia Piotr Piechowiak vs Patryk2703. Patryk Barański w przeszłości był już jednak kuszony przez inne federacje i dotychczas stanowczo odmawiał. Innym potencjalnym przeciwnikiem wydaje się być Bob Sapp. 49-latek pasowałby do freakowego uniwersów, bowiem jego parametry to 196 centymetrów wzrostu oraz blisko 150 kilogramów wagi. Dodatkowo ma on doświadczenie w MMA. Jego rekord wynosi 12-20.