W poniedziałek 24 kwietnia pisaliśmy o ogłoszeniu ze strony federacji High League na temat ich nowego oblicza. Co ciekawe, organizatorzy przyznali się, że w niedługim czasie poznamy kilka osób, a dokładniej mężczyzn mających uczestniczyć w tej formule. Na High League Grand Prix będziemy mogli zobaczyć bardzo znane nazwisko. Kto wystąpi w wydarzeniu?

High League Grand Prix - Pierwszy zawodnik turnieju

Emocje wokół nowego sposobu walk podczas High League 7 jeszcze nie opadły. Wszystko za sprawą faktu, że fanów freak fightów zaskoczyła ta nietypowa sytuacja pełna zmian. Nowości w takich wydarzeniach najczęściej były zmianami kosmetycznymi i dotyczyły na przykład zmiany prowadzącego, a nie całej gali. Federacja postanowiła zatem uchylić rąbka tajemnicy.

25 kwietnia na swoim Instagramie i Twitterze ogłosili, że podczas High League Grand Prix wystąpi Marcin Najman. Jest to zdecydowanie głośne nazwisko, które może przynieść sporo emocji zarówno na konferencjach, jak i w trakcie samego wydarzenia. Z racji akurat tego wyboru, pojawiły się pewne spekulacje ze strony fanów amatorskich walk. O czym mowa?

Kilka dni temu wspominaliśmy o powrocie Jacka Murańskiego do High League. Mężczyzna niejasno określił, jak jego powrót się odbędzie. Wiele osób jednak wciąż czeka na jego starcie z Najmanem, które odwołano. Czy walka tych dwoje może być częścią turnieju, skoro zawodnicy mają być losowani? Możemy jedynie czekać na dalsze informacje od federacji.