Od pewnego czasu spekuluje się na temat powrotu Jacka Murańskiego do freak fightów. Nic dziwnego, gdyż sam zainteresowany przyznał, że zastanawia się nad podjęciem takiej decyzji. Ostatnio na instagramowym profilu "Murana" można było zobaczyć treści wskazujące, że mężczyzna znów zawalczy tym razem podczas High League 7. Czy rzeczywiście do tego dojdzie?

Jacek Murański powraca do High League - Potwierdzenie

Już jakiś czas temu wspominaliśmy na naszym portalu o możliwym powrocie Jacka Murańskiego do freak fightów. Sam 54-latek przyznał, że do podjęcia tej decyzji mocno zachęca go Amadeusz Ferrari, który podczas gali Fame MMA 18 ma zawalczyć w Double Main Evencie. Muran postanowił wreszcie przekazać swoim obserwatorom, jaką decyzję podjął w tym zakresie.

Na swoim instagramowym profilu zamieścił relację, na której odliczanie z licznikiem wyznaczonym na czwartek godzinę 11:00 z opisem High League. W dodatku, w stories znalazła się również piosenka "Ja tu jeszcze wrócę" autorstwa Kazika. Czy może to oznaczać, że zobaczymy jeszcze Jacka w oktagonie? On sam postanowił to skomentować, zwracając się w wypowiedzi do swojego zmarłego syna.

"Synku,
Zgodnie z tym co nieustatnnie manifestuje Twoja wola i mając na względzie argumenty przedstawione w mi w rozmowie z Twoim przyjacielem Ferrarim @amadeusznolove - WRACAM DLA CIEBIE. ZAWSZE RAZEM NA ZAWSZE RAZEM"

Jak widać, Ferrari mocno przyczynił się do podjęcia tej decyzji, co Murański podkreśla w komentarzach pod swoją wypowiedzią. Czy będziemy mogli zobaczyć go w nowej odsłonie HL, czyli High League Grand Prix? Tego zapewne dowiemy się już w najbliższym czasie przy ogłaszaniu  przez organizatorów wydarzenia zawodników na galę High League 7.