Paulina Hornik vs Ewa "Mrs Honey" Wyszatycka, czyli druga walka kobiet podczas CLOUT MMA 1! Panie miały zdecydowanie spore wyzwanie, gdyż musiały przebić swoje poprzedniczki. Oczywiście w tym przypadku starcie miało więcej wspólnego z wysokimi umiejętnościami. Która wyszła z tego zwycięsko?

Paulina Hornik vs Ewa "Mrs Honey" Wyszatycka

Tutaj obstawianie obu pań było bardzo wyrównane, więc trudniej było określić faworytkę. Już od samego początku było widać, że mamy do czynienia z mocnymi ciosami, z obu stron. Nie obeszło się bez silnych konfrontacji, jednak to Paulina Hornik wydawała się celniejszą w ciosach, które dochodziły do twarzy Honey.

W drugiej rundzie Wyszatycka zaczęła się rozkręcać, jednak Hornik dobrze i umiejętnie kontrowała jej ciosy. Ona sama również otrzymywała ciosy od Honey, ale wydawało się, że te nie wyrządzały zbyt wielkiej krzywdy ani nią nie chwiały. Finalnie obie zakończyły drugi etap wyraźnym zmęczeniem.

Ostatni etap pokazywał, że Paulina Hornik musiała działać nieco defensywnie przez dominację Ewy. Oczywiście i od niej pojawiła się fala ciosów, które trafiały celnie. Tym razem technika nie miała znaczenia, a ilość trafień, które dochodziły do rywalki. Po trzech rundach przez jednogłośną decyzję sędziów została Paulina Hornik!

Zapraszamy do oglądania wyników CLOUT MMA 1 na żywo bez problemów i zawieszeń!