O jednej z tych  najbardziej emocjonujących pozycji znajdujących się na karcie walk na Fame Friday Arena 1 można powiedzieć naprawdę wiele! Wrocławska Hala Stulecia po 6 ciekawych walkach pałała od emocji, jednak oni tylko je wzmogli przy 3 pełnych rundach. Kto wygrał walkę Pasternak vs Tyburski na wydarzeniu federacji Fame?

Pasternak pokonuje Tyburskiego na Fame Friday Arena 1

Wielka siła i wielkie emocje to jedne z najczęstszych komentarzy dotyczących tej walki. W pierwszej rundzie to Pasternak zrobił pokaz swoich umiejętności, kiedy to wymierzył mocny cios w stronę Tyburskiego swoim kolanem, które mogło zakończyć całe starcie. Mimo wszystko do drugiej rundy doszło.

Podczas drugiego etapu naprawdę ciężko było mrugnąć. Determinacja Tyburskiego była wielka, jednak jego zmęczenie było naprawdę widoczne, a Wampir wciąż nacierał. W trakcie tego momentu walki doszło do kolejnego liczenia dla Pawła Tyburskiego. Trzecia runda to ostatni etap wielkiej bitwy między silnymi zawodnikami.

W tym przypadku zmęczenie Księżniczki było naprawdę wielkie, co Wampir zdawał się wykorzystywać. Kilkakrotnie wylądował on na macie i słaniał się na nogach. W rezultacie po całym dystansie Pasternak zostaje jednogłośnym zwycięzcą walki.

Pozostałe wyniki Fame Friday Arena 1 są już dostępne.