Walka pashaBiceps vs Owca WK będzie pojedynkiem wieczoru drugiej gali High League. Sprawdziliśmy, jak wyglądają kursy na ten hitowy pojedynek High League 2.

Zakłady bukmacherskie pashaBiceps vs Owca WK High League 2

Zakłady bukmacherskie na walkę pashaBiceps vs Owca, czyli gdzie można typować walkę High League 2? Oficjalnym sponsorem organizacji jest bukmacher Fortuna (sprawdź Kod promocyjny Fortuna) i właśnie ta firma wystawia kursy również na drugą edycje gali, której twarzą jest popularny raper Malik Montana. Gdy więc tylko High League ogłasza pojedynek, w ofercie Fortuny pojawiają się kursy na dane starcie. Nie inaczej było w przypadku walki pashaBiceps vs Owca WK.

Zobacz także – gra bez podatku na Fortunie.

Kursy pashaBiceps vs Owca WK High League 2

Kursy na walkę pashaBiceps vs Owca WK od początku jasno wskazują, kto jest faworytem pojedynku w formule boksu w małych rękawicach. Bukmacherzy faworyta widzą w Jarosławie Jarząbkowskim, czyli popularnym pashy. Nic dziwnego - mężczyzna jest dawna jest w treningu, jeśli chodzi o sporty walki. Kurs na jego wygraną wynosi 1.45, podczas gdy wygraną Owcy oszacowano na 2.55. Underdog nie jest więc bez szans, ale faworytem jest legenda e-sportu.

Zobacz także - kim jest pashaBiceps?

Typy pashaBiceps vs Owca WK High League 2

Typy na walkę pashaBiceps vs Owca WK, czyli... trudno przewidzieć, jak będzie wyglądał ten pojedynek. Wygląda na to, że pasha, który od dawna trenuje sporty walki, powinien mieć przewagę doświadczenia i mobilności nad swoim przeciwnikiem, który całe sportowe życie spędził na siłowni. Skłaniamy się tym samym ku przewidywaniom bukmachera, który faworyta widzi w e-sportowcu i również przewidujemy jego wygraną.

Zobacz także – karta walk High League 2