Po ceremonii ważenia miała miejsce ostatnia Zadyma, w której udział wzięli między innymi Jaś Kapela i Kaczor BRS. Obaj zawodnicy pojawili się na karcie walk Prime MMA 8, a cała ich konfrontacja uświadomiła nas, że relacje między nimi są bardzo napięte.

Pretensje Jasia Kapeli

Jaś Kapela wytknął Maciejowi, że ten nie zgodził się na pełną walkę w formule MMA. Po czym zwrócił uwagę na to, że miał schudnąć do 70 kilogramów, jednak na porannym ważeniu jego waga wynosiła nieco ponad 76 kilogramów.

Miałeś zejść z wagi do siedemdziesięciu kilo, ile ty ważysz? Miał zejść do siedemdziesięciu, boisz się walki, nie chcesz zejść z wagi… tydzień chlałeś, bo już ci głowa padła… takim jesteś frajerem – Jaś Kapela

Po tych słowach Kaczor nie potrafił powstrzymać emocji i ruszył wprost na swojego przeciwnika, próbując go uderzyć. Chwilę później chwycił za krzesło, próbując nim rzucić w Kapele, ale ochrona mu to uniemożliwiła. Przy tej interwencji musiało być aż trzech ochroniarzy, którzy opanowali całą złość Kaczora.

Maciej dodał, że przyszedł tu po to, żeby zakończyć karierę Kapeli w federacji Prime. Po chwili Jaś wyśmiewając całą tę sytuację znów go obraził.