Oliwier Gajewski to kolejny zawodnik, który spróbuje swoich sił na gali MMA-VIP 2 organizowanej przez Marcina Najmana. Kim jest Oliwier Gajewski? Detailer MMA-VIP 2 – co o nim wiadomo? Gajewski Instagram – czy posiada konto społecznościowe na tym portalu?

Kim jest Oliwier Gajewski?

Kim jest Oliwier Gajewski? To pytanie z pewnością zadali sobie wszyscy, gdy zobaczyli nazwisko mężczyzny na karcie walk gali MMA-VIP 2. Jak czytamy na jego mediach społecznościowych, Gajewski działa w branży motoryzacyjnej. "Szkolenia i warsztaty detailingowe/PPF, Testy kosmetyków/folii PPF” - to niektóre z aspektów, którymi – jak napisał w swoim bio na Instagramie – zajmuje się zawodowo.

Oliwier Gajewski wiek, wzrost, waga

oliwier gajewski detailer wiek

Oliwier Gajewski wiek, wzrost, waga – na poznanie odpowiedzi na pytania odnośnie tego, ile mężczyzna ma lat czy ile waży, z pewnością będziemy musieli poczekać do jego debiutanckiej walki w MMA. Jak na razie w internecie próżno szukać informacji na temat Oliwier Gajewski wiek, wzrost czy waga.

Oliwier Gajewski MMA

Oliwier Gajewski MMA – czy walczył już kiedyś? Wygląda na to, że mężczyzna nie ma zbyt wiele wspólnego ze sportami walki i dopiero uczy się tego sportu. Na instastories na swoim instagramowym profilu wrzuca ujęcia z treningów, więc wygląda na to, że zajął się na poważnie przygotowaniami do debiutanckiego pojedynku. O całym projekcie pod tytułem Oliwier Gajewski MMA wiadomo jak na razie tyle, co nic.

Detailer MMA-VIP 2

detailer instagram

Detailer MMA-VIP 2 – kto będzie rywalem Gajewskiego w jego debiutanckiej walce na gali Marcina Najmana? Kontrowersyjny raper posługujący się pseudonimem „Psychotrop”. Zarówno Gajewski, jak i jego rywal nie mają doświadczenia w sportach walki, więc ich pojedynek może wyglądać... różnie.

Gajewski Instagram

Gajewski Detailer Instagram - mężczyzna jest niezwykle aktywny w mediach społecznościowych, a konkretniej na swoim instagramowym profilu o nazwie "oliwier_detailer". Jego profil śledzi ponad 15 tysięcy obserwujących. Gajewski zamieszcza tam głównie zdjęcia i filmy z życia prywatnego oraz zawodowego. Wrzucił również grafikę, na której ogłosił swój występ na gali MMA-VIP 2.

 

 

„Detailer w oktagonie już w czerwcu MMA-VIP. Tylko na ppv. Trzymajcie kciuki” - napisał przyszły zawodnik organizacji Najmana, zapowiadając tym samym oficjalnie swój debiut w walce na zasadach MMA.

Zobacz także: Kto wygrał walki na gali MMA-VIP 1?

„Easy fight, stawiam na Ciebie cały dorobek życia”, "Dajesz! Będziemy z Tobą" czy Trzymamy kciuki" to tylko niektóre z komentarzy, które pojawiły się pod wpisem Detailera. Na szczególną uwagę zasłużył też komentarz „Pamiętaj ze żonka czeka na puchar urodzinowy”, który zamieściła Wioletta Gajewska, mająca w opisie swojego profilu wzmiankę o tym, że jest menadżerem ring girls MMA-VIP. Wygląda więc na to, że kobieta jest żoną debiutującego w czerwcu w walce MMA Gajewskiego.


Kim jest Oliwier Gajewski?
Jak czytamy na jego mediach społecznościowych, Oliwier Gajewski działa w branży motoryzacyjnej.
Z kim na gali MMA-VIP zawalczy Oliwier Gajewski?
Rywalem Gajewskiego będzie raper posługujący się pseudonimem „Psychotrop”.