Michał Oleksiejczuk powróci do klatki UFC już 30 sierpnia. Po wygranej nad Modestasem Bukauskasem polski zawodnik z pewnością liczy na kolejny triumf. Przed podopiecznym Mirosława Oknińskiego niestety bardzo trudne zadanie. Jego rywalem będzie niepokonany Shamil Gamzatov. Jakie kursy przewidują bukmacherzy na tę walkę? Kto jest faworytem Oleksiejczuk - Gamzatov? Kiedy odbędzie się walka Oleksiejczuk - Gamzatov?

Zakłady bukmacherskie Oleksiejczuk - Gamzatov na UFC 267

Zakłady bukmacherskie na walkę Oleksiejczuk - Gamzatov na ten moment znajdziemy już u takich bukmacherów jak Fortuna czy STS. Z racji tego, że do pojedynku pozostało już niewiele czasu możemy skorzystać też z dodatkowych zakładów bukmacherskich na Oleksiejczuk - Gamzatov takich jak na przykład ilość rund lub czy walka zakończy się na punkty bądź przez nokaut. Zakłady bukmacherskie na ten pojedynek najczęściej można znaleźć u bukmacherów w zakładce „MMA” lub “Sporty walki”.

Zobacz także: Michał Oleksiejczuk MMA. Kim jest? Walki, wiek, waga

Kursy Oleksiejczuk - Gamzatov UFC 267

Według ekspertów oraz legalnych bukmacherów faworytem tego pojedynku jest Shamil Gamzatov. Przeciwnik Polaka jest do tej pory niepokonany i legitymuje się bardzo dobrym rekordem 14-0. Na to, że Rosjanin zwycięży kursy kształtują się w okolicy 1,60, zaś na wygraną Michała Oleksiejczuka 2,30. Tę walkę oraz wiele innych możesz typować w Typach Dnia.

Typy na Oleksiejczuk - Gamzatov UFC 267

Michał Oleksiejczuk przystąpi do tego pojedynku napędzony swoim ostatnim zwycięstwem z Modestasem Bukauskasem. Po niezwykle wyrównanej walce Polak wygrał przez niejednogłośną decyzję sędziów. Dla 26-latka była to już szósta walka w najlepszej organizacji MMA na świecie. Gamzatov jak na razie stoczył w UFC tylko jeden pojedynek. Było to w listopadzie 2019 roku, a więc rozłąka z oktagonem była dla Dagestańczyka bardzo długa. Jeśli Oleksiejczuk chce zwyciężyć z niepokonanym 31-latkiem to swoich szans powinien upatrywać w stójce. Gamzatov posiada brązowy pas w brazylijskim jiu-jitsu, więc jego umiejętności parterowe z pewnością są na wysokim poziomie. Mimo tego, że Gamzatov pochodzi z Dagestanu, co sugerowałoby, że jego domeną powinny być zapasy i walka w parterze, to posiada on także wysokie umiejętności stójkowe. Nie ogranicza się tylko do wymian bokserskich. Lubi wplatać do walki dużo kopnięć. Niewiadomą jest w jakiej dyspozycji Gamzatov powróci do oktagonu po blisko dwuletniej przerwie. Ostatni pojedynek Oleksiejczuka pokazał, że Polak z walki na walkę staje się lepszym zawodnikiem. Jeśli od ostatniego marcowego starcia z Bukauskasem ponownie poczynił znaczący progres to warto zaryzykować i postawić na wygraną naszego reprezentanta. Według Fortuny kurs na zwycięstwo Oleksiejczuka wynosi 2,30. Warto przy okazji skorzystać z bonusu powitalnego Fortuny.

Typ: MICHAŁ OLEKSIEJCZUK 

Kurs: 2,30

Gdzie obejrzeć walkę Oleksiejczuk - Gamzatov – transmisje

Gala UFC 267 odbędzie się 30 października 2021 roku. Gospodarzem wydarzenia będzie Etihad Arena w Abu Dhabi. Start karty głównej, na której odbędzie się pojedynek Oleksiejczuk - Gamzatov, zaplanowany został na godzinę 20:00. Kartę wstępną będzie można zobaczyć za pomocą oficjalnej platformy amerykańskiej organizacji – UFC Fight Pass. Galę UFC 267 od godziny 18:00 pokaże Polsat Sport. Transmisje wszystkich walk zapewnia także legalny bukmacher Fortuna.

[blok_bonus]


Kiedy odbędzie się walka Michał Oleksiejczuk - Shamil Gamzatov?
Michał Oleksiejczuk i Shamil Gamzatov zmierzą się na gali UFC 267, która rozpocznie się 30 października 2021 roku. Karta główna, na której odbędzie się ten pojedynek rozpocznie się o godzinie 20:00.
Jakim bilansem legitymuje się Shamil Gamzatov?
Shamil Gamzatov na ten moment posiada rekord 14-0.