Niedawno Boxdel postanowił dodać na swój kanał kolejny materiał, w którym tym razem zaatakował Wardęgę. Michał wypomniał mu film, w którym jako "Boobsman" dotykał piersi losowych kobiet. Sylwester ponownie przeprosił za to nagranie, lecz nie powstrzymało to zniesmaczonych ludzi, którzy rzucili się na niego w komentarzach.

Obrzydliwe komentarze na temat Wardęgi

Film o "Boobsmanie" został dodany prawie 11 lat temu, a konsekwencje dalej krążą nad Wardęgą. Po tym, jak Boxdel przypomniał widzom, że takie nagranie kiedyś powstało, rozpoczęła się fala okropnych wyzwisk pod postami Wardęgi. Wiele osób powiela opinię, że po prostu molestował on młode kobiety.

Aktualnie ciężko znaleźć pozytywne komentarze na Instagramie Sylwestra. Większość z nich to pojedyncze wyzwiska. Tak wygląda jedna z odpowiedzi na ostatni wpis Wardęgi:

Gościu, jesteś bardziej odklejony niż Boxdel, bo przeprosiłeś za łapanie za piersi, bo wcześniej ten film ci nie przeszkadzał... Co ty pier****** człowieku? Wrzuciłeś gościa do jednego worka ze Stuu, bo pisał świństwa do dziewczynki. PISAŁ! TY GOŚCIU ŁAPALES BABKI ZA C**CKI! Więc dlaczego nie dodałeś siebie do Pandory?

Boxdel na swoim filmie pokazał fragment filmu "Boobsmana", w którym Sylwester rzekomo dotyka młodą, 16-letnią dziewczynę za biust. Warto wyjaśnić ten zarzut - Sylwester na swoim InstaStory udowodnił, że jego ręka wylądowała na jej nadgarstku. Ostatecznie nie dotknął tej kobiety za piersi, ponieważ zdążyła się zakryć.