Poświąteczny tydzień również stanie pod znakiem rozgrywek piłkarskich na najwyższym poziomie. W ramach Ligi Mistrzów Real Madryt zmierzy się z Chelsea, a Napoli podejmie AC Milan. Działo będzie się również na niższych poziomach rozgrywkowych, a zatem w Lidze Europy, a także Lidze Konferencji. Jeden z legalnych bukmacherów przygotował bonus, w ramach którego możemy otrzymać freebety o łącznej wartości 50 pln. Jakie są warunki skorzystania z promocji?

Odbierz 2 freebety za 1 kupon

Jedyną polską drużyną, która nadal walczy w pucharach europejskich jest poznański Lech. Kolejorz w czwartkowy wieczór zmierzy się z wyżej notowanym rywalem, włoską Fiorentiną. Początek starcia już o 21:00. Czeka nas również mecz Manchesteru United z Sevillą. Jak widać, oferta jest bardzo szeroka i różnorodna, tym samym każdy znajdzie coś dla siebie. Bukmacher Betcris przygotował promocję krótkoterminową, dzięki której możemy zyskać freebety o łącznej wartości nawet 50 pln. Warto rozważyć również skorzystanie z kodu promocyjnego Betcris.

Promocja dotyczy graczy, którzy dokonali już przynajmniej jednego depozytu. Aby skorzystać z promocji, w dniach 11.04 - 13.04.2023, należy dokonać depozytu min. 100 pln i zawrzeć zakład AKO za minimalną stawkę 100 pln. Na kuponie muszą znaleźć się przynajmniej 3 zdarzenia, minimalny kurs pojedynczego typu to 1.30. Wszystkie zdarzenia na kuponie muszą dotyczyć rozgrywek Ligi Mistrzów, Ligi Europy lub Ligi Konferencji. Jeśli kupon okaże się wygrany, gracz otrzyma 20 pln freebetu. Jeśli natomiast zakład będzie przegrany, gracz otrzyma freebet w wysokości 20 pln oraz dodatkowo freebet o wartości 30 pln. Freebety należy wykorzystać na kuponie z kursem poj. zdarzenia 1.30 na kuponie AKO w ciągu 3 dni od przyznania. Maksymalna wygrana z freebetu to 1000 pln.