Pierwsza gala Gromda 12 w tym roku zagości w Gromda Fight Club w Pionkach w piątek 3 marca. Organizatorzy wydarzenia przygotowali dla fanów bogatą kartę walk Gromda 12 składającą się z jedenastu pojedynków. Ciężko stwierdzić, które starcie jest najciekawsze, ponieważ po raz pierwszy właściciele postanowili skonfrontować zagranicznych bijoków z naszymi polskimi twardzielami. Naszym zdaniem warto zwrócić uwagę na postać Simona „Savage” Henriksena znanego między innymi z pojedynków na gali Wotore oraz na Piotra „Capo” Półchłopka, dla którego będzie to szósty występ na Gromdzie. O której godzinie zaczyna się gala Gromda 12? Kiedy początek Gromda 12?

Gromda 12 Godzina rozpoczęcia

Studio Gromdy 12 rozpocznie się po godzinie 19:00. Standardowo po nim pojawią się włodarze gali oraz „Popek”, który od pewnego czasu jest związany z federacją, promując ją na swoich social mediach i w klipach. Początek transmisji Gromda 12 z pierwszej walki, ustalony został na godz. 20:00.

Gromda 12 o której pierwsza walka

Kiedy odbędzie się Gromda 12? Po ceremonii rozpoczęcia gali Gromda z numerem 12, którą obstawisz u bukmachera LVBet (zobacz: kod promocyjny LVBet) przewidzianej na godzinę 20:00 czeka nas pierwszy pojedynek. Do ringu wejdą Dominik „Suchy” Suchecki oraz Patryk „Rocker” Libuszewski. Ten pierwszy pochodzi z Zakopanego i jest pięściarzem TS Wisła Kraków z czterdziestoma bokserskimi starciami na koncie. O jego rywalu nie za wiele można powiedzieć, ale może to i lepiej. Ważne co panowie pokażą w ringu.

W zależności ile potrwa walka Dominika Sucheckiego z Patrykiem Libuszewskim, a według zasad Gromdy mogą to być cztery rundy po 2 minuty i dodatkowa runda bez limitu czasowego, jeśli nie dojdzie wcześniej do rozstrzygnięcia, kolejna para wejdzie do ringu, aby stoczyć pojedynek, w okolicach godziny 20:30.

Gromda 12 Harmonogram

Federacja Gromda na pierwszą galę w tym roku przygotowała jedenaście atrakcyjnych walk. Jedną z nich jest pojedynek potężnego Randy „Kofi King” Randayana z Przemysławem „Reksio” Rekowskim. Czarnoskóry zawodnik pochodzący z Wielkiej Brytanii to nie byle jaka postać, ponieważ jest to zawodnik, który potrafi brutalnie nokautować swoich przeciwników. Jest to również profesjonalny bokser na gołe pięści, były mistrz Wielkiej Brytanii w trójboju siłowym i były sztangista reprezentacji Anglii. Jest to więc postać, która ma szansę namieszać na gali GROMDA, a na pewno zwiększyć jej atrakcyjność i różnorodność. „Reksio” znany jest w środowisku Gromdy. Wystąpił na dziewiątej edycji w turnieju głównym. W ćwierćfinale pokonał Waina „Rhino” Morgana, a w półfinale Piotra „Łapa” Łapucia. W finale wygrał w czwartej rundzie z Armeńczykiem Armanem „Arman” Amirjanem. Będzie to piąty superfight według harmonogramu Gromdy 12.

Kolejność walk Gromda 12

Walki turniejowe:

  • Dominik „Suchy” Suchecki vs Patryk „Rocker” Libuszewski
  • Dustin „Taeddy” Rabiega vs Stephen „Problem” Weldon
  • Daniel „Bodzio” Pacyniak vs Karol „Mnich” Franc
  • Christian „Popeye” Oheim vs Jarosław „Dynamit” Kuśmierski

Superfighty:

  • Arman „Arman” Amiryan” vs Milanko „Kalashnikov” Puranovic
  • Krzysztof „Żołnierz” Ryta vs Jurij „Jurij” Sinenkov
  • John „Bad John” Ferguson vs Sebastian „Scarface” Skiermański
  • Piotr „Capo” Półchłopek vs Rob „Big Rob” Cunningham
  • Randy „Kofi King” Randayn vs Przemysław „Reksio” Rekowski
  • Simon „Savage” Henriksen vs Jakub „Kajfasz” Sorota