Druga gala federacji Gromda w tym roku zagości w Gromda Fight Club w Pionkach w piątek 26 maja. Organizatorzy wydarzenia przygotowali dla fanów bogatą kartę walk Gromda 13 składającą się z wielu ciekawych pojedynków. Ciężko stwierdzić, które starcie będzie najkrwawsze, a które rozczaruje fanów ostrych wymian na gołe pięści. Bez wątpienia nudno nie będzie w walce wieczoru. Mateusz "Don Diego" Kubiszyn kontra Bartłomiej "Balboa" Domalik to najlepsi zawodnicy i wciąż niepokonani gromdziarze. Ich walka przejdzie do historii organizacji. O której godzinie Gromda 13? Jak wygląda harmonogram gali Gromda 13?

Gromda 13 godzina rozpoczęcia

O której godzinie rozpocznie się Gromda 13? Studio trzynastej edycji rozpoczyna się o godz. 20:00. Następnie będziemy świadkami ceremonii przedstawienia wszystkich zawodników. Po niej czeka nas pierwszy pojedynek. Nie wiemy jacy zawodnicy w nim wystąpią. Jedno jest pewne, pierwsze starcie rozpocznie się około godziny 20:50.

Gromda 13 harmonogram gali

Federacja Gromda na drugą galę w tym roku przygotowała wiele atrakcyjnych walk. Jedną z nich jest pojedynek Sebastiana "Scarface" Skiermańskiego z Rafałem "Łazar" Łazarkiem. Skiermański pokazał się z bardzo dobrej strony na dziesiątej edycji, pokonując w pierwszej rundzie Miłosza Wąsika. Łazarka raczej przedstawiać nie trzeba. Stały bywalec starć na gołe pięści ma już za sobą sześć walk, w tym cztery wygrane i dwie przegrane.

Miło zobaczyć w harmonogramie gali Gromda 13 Łukasza "Goat" Parobca, który wraca do ringu po krwawej batalii na jedenastej odsłonie. Przegrał wówczas w dodatkowej rundzie z Bartłomiejem "Balboa" Domalikiem. Stawką tej walki było otrzymanie szansy na pojedynek o pas najlepszego gromdziarza z "Don Diego". Jak wygląda pełna lista walk na gali Gromda 13?

Main event:

  • Mateusz "Don Diego" Kubiszyn vs Bartłomiej "Balboa" Domalik

Walki turniejowe:

  • Artur "Sieniaw" Sieńsko vs Cygan
  • Jakub "Słomka" Słomka vs Morela
  • Siwollo vs Sztanga
  • Basque vs Bullet

Superfighty:

  • Łukasz "Goat" Parobiec vs Valentin "French King" Vauthiers
  • Paweł "Gorilla" Werszynin vs Piotr "Capo" Półchłopek
  • Paul "Pairs" Bichet vs "Wazyl"
  • Sebastian "Scarface" Skiermański vs Rafał "Łazar" Łazarek

O której godzinie zaczyna się Gromda 13?
Trzynasta edycja rozpocznie się o godz. 20:00.