Ostatnia gala Prime Show MMA 4 w tym roku zagości w hali Netto Arena w Szczecinie w sobotę 26 listopada. Organizatorzy wydarzenia przygotowali dla fanów bogatą kartę walk Prime Show MMA 4 składającą się z dziesięciu pojedynków. Najciekawiej zapowiada się starcie Kasjusz "Don Kasjo" Życiński vs Paweł "Popek" Mikołajuw. Do klatki po raz trzeci wejdą również budowlaniec, streamer i członek Xayoo Industries, "Bagietka" oraz niezbyt lubiany w Internecie "Kamerzysta". W Co-main evencie zobaczymy Annę "IFBB" Andrzejewską i Ewę Piątkowską. O której godzinie zaczyna się gala Prime Show MMA 4? Kiedy początek Prime Show MMA 4?

Prime Show MMA 4 godzina

Studio Prime Show MMA 4 rozpocznie się o godzinie 19:00. Standardowo w studiu pojawi się czołowa postać w Prime, czyli Kasjusz "Don Kasjo" Życiński oraz prowadzący. Na ostatniej gali był to Filip Lewandowski, który przepytywał gości o walkach oraz o atmosferze. Początek darmowej transmisji Prime Show MMA 4 z dwóch pierwszych walk, ustalony jest natomiast na godz. 20:00.

Prime Show MMA 4 o której pierwsza walka

Po ceremonii rozpoczęcia gali Prime Show MMA 4 przewidzianej na godzinę 20:00 czeka nas pierwszy pojedynek. Do oktagonu jako pierwsi wejdą Adrian Cios i Aleksandr "Sasha" Muzheiko. Przed galą pomiędzy zawodnikami doszło do spiny. Cios stwierdził, że "Sasha" nie powinien teraz siedzieć na konferencji, a walczyć za swoją ojczyznę. Później zażądał, aby jego przeciwnik przeznaczył całą gażę z walki na pomoc Ukrainie. Sasha od razu stwierdził, że tego nie zrobi, a jeśli miałby oddać pieniądze, to przekazałby je swoim rodzicom.

Następnie czeka nas starcie w wadze ciężkiej. Rafał Gawron, który wniósł na wagę 109,5 kg, zmierzy się z prawie 38 kg cięższym Piotrem Kałuskim. Ta walka prawdopodobnie o godzinie 20:30.

Po walce Michała "Bagietka" Gorzelańczyka z Łukaszem "Kamerzysta" Wawrzyniakiem będziemy świadkami pierwszej z dwóch walk kobiet na gali, którą można obstawiać na fortuna prime mma. O której pierwsza walka kobiet Prime Show MMA 4? Wszystko zależy od tego, ile potrwają poprzednie starcia, ale należy nastawiać się na okolice 21:30.

W main evencie Kasjusz "Don Kasjo" Życiński będzie się starać wypunktować blisko 20 kg cięższego Pawła "Popek" Mikołajuwa. Na pierwszej edycji Prime Kasjusz pokonał Mateusza Murańskiego jednogłośną decyzją sędziów. Popek na FAME MMA 13, które miało miejsce osiem miesięcy temu przegrał z Normanem Parke. Przyczyną była odnowiona kontuzja prawej ręki po jednym z ciosów. Główna walka wieczoru przewidziana jest na godz. 23:30 - 24:00.

Sprawdź: Prime Show MMA 4 PPV