Ostatnia gala FAME MAM 16 w tym roku zagości w Arenie Gliwice w sobotę 5 listopada. Organizatorzy wydarzenia przygotowali dla fanów bogatą kartę walk FAME MMA 16 składającą się z dziesięciu pojedynków. Najciekawiej zapowiada się starcie Adriana Polaka z Patrykosem oraz Daro Lwa z Filipkiem. Do klatki po raz trzeci wejdzie również kontrowersyjny Jacek "Muran" Murański, który zmierzy się z Robertem "Sutonatorem" Pasutem. W walce wieczoru zobaczymy Marcina Dubiela i Mateusza "Tromba" Trąbkę. O której godzinie zaczyna się gala FAME MMA 16? Kiedy początek FAME MMA 16?

FAME MMA 16 godzina

Studio FAME MMA 16 rozpocznie się najprawdopodobniej po godzinie 19:00. Standardowo DeejayPallaside będzie gościć ciekawe persony ze świata internetu i sportu. Początek FAME MMA 16 ustalony jest natomiast na godzinę 20:00.

FAME MMA 16 o której pierwsza walka

Po ceremonii rozpoczęcia gali FAME MMA 16 przewidzianej na godzinę 20:00 czeka nas pierwszy pojedynek. Najpierw do oktagonu wyjdzie Natan Marcoń i Wiejski Koks. Przed galą pomiędzy zawodnikami nie było złej krwi, ale na konferencjach sytuacja diametralnie uległa zmianie. Następnie czeka nas jedyny pojedynek kobiet na FAME MMA 16, który można obstawiać na betclic fame mma. O której pierwsza walka kobiet FAME MMA 16? Wszystko zależy od tego, ile potrwa starcie Marconia z Wiejskim Koksem, ale należy się nastawiać na okolice 20:30 - 20:40. W Co-Main Evencie Jacek "Muran" Murański będzie się starał przełamać passę dwóch porażek z rzędu, pojedynkując się z Robertem "Sutonator" Pasutem. Przewidywana godzina tego pojedynku to 23:30. Ostatnia walka na FAME MMA 16 między czołowymi twórcami internetowymi Marcinem Dubielem a Mateuszem "Tromba" Trąbką powinna się rozpocząć koło godziny 24:00. Wszystko oczywiście zależy od rozstrzygnięć wcześniejszych starć i czy organizatorzy przewidzieli jakieś koncerty.

Sprawdź: Obstawianie FAME MMA 16